pl | en

HTC I BEATS BY DR. DRE MAJĄ ZAPOCZĄTKOWAĆ NOWĘ ERĘ MUZYKI W URZĄDZENIACH MOBILNYCH

Strategiczna inwestycja HTC: telefony HTC wykorzystujące rozwiązania Beats, dostępne od jesieni tego roku

Firma HTC Corporation ogłosiła strategiczną współpracę i inwestycję w Beats Electronics LLC, firmę która wyznacza standardy audio poprzez legendarne produkty marki Beats by Dr. Dre. Obie, dynamicznie rozwijające się firmy będą współpracować w celu zapewnienia telefonom HTC wysokiej jakości dźwięku.
„Współpraca marek HTC i Beats by Dr. Dre to okazja do tego, by dwie światowej renomy firmy ustanowiły standardy audio w smartfonach i wyznaczyły trendy na przyszłość” - powiedział Jimmy Iovine, prezes zarządu Beats by Dr. Dre oraz prezes zarządu i dyrektor generalny Interscope Geffen A&M Records, oddziału Universal Music Group, inwestora w markę Beats. „Dla Beats by Dr. Dre to bardzo ważny krok w realizacji misji, którą jest naprawienie szkód wywołanych przez cyfrową rewolucję w sferze audio. Dążymy do takiej zmiany sposobu odtwarzania dźwięku, by słuchacz odbierał muzykę, w sposób zamierzony przez twórców.”

HTC i Beats współpracowały przy stworzeniu najlepszych rozwiązań muzycznych. Efekty pracy firm dostępne będą od jesieni bieżącego roku w serii urządzeń HTC zintegrowanych z innowacjami audio autorstwa Beats.

„Marka Beats wpisała się wyjątkowo w kulturę masową, w sposób odmienny od innych.” - powiedział Peter Chou, dyrektor generalny HTC Corporation. „To ciekawa marka, której celem jest dostarczanie szczególnych doznań odbiorcom. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu strategicznemu partnerstwu zapewnimy klientom niezrównane wrażenia dźwiękowe w telefonach HTC. Niezwykle dbamy o wszystkie szczegóły korzystania z naszych urządzeń mobilnych, a wrażenia dźwiękowe są jednym z ich najważniejszych elementów.”

HTC łączy treści, usługi i technologie w wyjątkowych urządzeniach mobilnych. Marka Beats jest popularna wśród konsumentów dzięki możliwości odtwarzania pełnego spektrum dźwięku nagrywanego w profesjonalnych studiach nagraniowych, zapewniając użytkownikom odbiór muzyki w sposób zamierzony przez twórców. Połączenie tych dwóch doskonałych marek pozwoli stworzyć najwyższej klasy wrażenia muzyczne i dźwiękowe, przyspieszając wejście HTC na rynek produktów dla młodzieży oraz segment akcesoriów na całym świecie.

Beats Electronics będzie nadal działać niezależnie z Jimmym Lovinem na stanowisku prezesa zarządu i Lukiem Woodem jako dyrektorem generalnym. Firma będzie kontynuować współpracę z dotychczasowymi partnerami, takimi jak Monster Cable Products Inc., Hewlett-Packard i Chrysler Group LLC. Jimmy Iovine pozostanie również na stanowisku prezesa zarządu Interscope Geffen A&M Records.

Warto obejrzeć filmik dotyczący nowych telefonów na You Tube: http://www.youtube.com/watch?v=z5uqvcrmJCQ

Beats Electronics LLC
Stworzona w 2006 roku firm Beats Electronics jest autorskim pomysłem legendarnego artysty i producenta Dr. Dre oraz prezesa zarządu Interscope Geffen A&M Records Jimmy’ego Iovine. W wyniku współpracy powstał nowy typ słuchawek, zdolnych odtworzyć pełne spektrum dźwięku, jakie słyszą muzycy i producenci w profesjonalnych studiach nagraniowych. Więcej informacji na stronie beatsbydre.com

HTC
HTC Corporation (HTC) jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży telefonów komórkowych. HTC skupia uwagę na potrzebach klientów, tworząc innowacyjne urządzenia, które zaspokajają ludzkie oczekiwania. Spółka jest notowana na giełdzie papierów wartościowych na Tajwanie pod nr 2498. Więcej informacji o HTC na stronie www.htc.com.

Źródło: INVENTIVE Communication