pl | en

Krakowskie Towarzystwo Soniczne | spotkanie № 138

NIEMIECKI ANALOG
AAA & Thiel Audio & hifistatement.net

Tym razem spotykamy się z aż trzema firmami z Niemiec, które swoją działalność poświęciły nagraniom analogowym i analogowemu sposobowi ich odtwarzania. Przywieźli z sobą taśmy, płyty i gramofon. Spotykamy się tym razem u Juliana, właściciela firmy SOYATON.

www.helmut-THIELE.com
www.AAAnalog.de
www.SDS-rpm.com

⸜ okolice KRAKOWA/Polska

czytaj więcej ››
230 Czerwiec 2023

Krakowskie Towarzystwo Soniczne

Krakowskie Towarzystwo soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp. Sprawozdania z tych spotkań zamieszczane są na łamach magazynu „High Fidelity”. Pomysł na KTS narodził się w roku 2005 w głowie Wojciecha Pacuły, założyciela i redaktora naczelnego „High Fidelity”. Od samego początku spotkania te miały mu pomóc w ocenianiu szczególnie ciekawych aspektów dźwięku, i w popularyzowaniu najciekawszych firm, produktów itp.

Odsłuchy mają miejsce w domach członków, dlatego też ilość uczestników jest limitowana i zależna od Gospodarzy, odpowiedzialnych za poszczególne spotkania.

Oprócz ludzi z KTS-u pojawiają się na nich również szczególnie ciekawi goście zza granicy, żeby wspomnieć chociażby Johna Tu (Kingston Technology), Kazuo Kiuchi (Reimyo, Harmonix itd.), Gerhard Hirt (Ayon Audio), czy Srajan Ebaen (6moons.com). Spotkania mają charakter nieformalny, jednak wyniki odsłuchów są jak najbardziej wiążące i miarodajne.

Odsłuchy organizowane są z zachowaniem odpowiednich metodologii, najbardziej pasujących do danego typu produktu. Wszystkie relacje z poprzednich spotkań można znaleźć poniżej, a także w archiwum „High Fidelity”.    228 Kwiecień 2023

    228 Kwiecień 2023

    225 Styczeń 2023

    225 Styczeń 2023