pl | en

Audiomica Laboratory – kable HDMI

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przewody HDMI firma Audiomica Laboratory postanowiła zaproponować własne rozwiązania w tej dziedzinie. Wszystkie przewody HDMI będą produkowane w najnowszym standardzie HDMI V1.4

Długo poszukiwaliśmy odpowiednich komponentów naszych kabli dla zapewnienia najlepszej jakości przesyłanego sygnału audio i video. Po wielu próbach i testach... Mamy kilka obiecujących prototypów. Wkrótce trafią one do naszej oferty.

Oprócz doboru odpowiednich komponentów eksploatacyjnych gotowych kabli takich jak wtyki i przewodniki durzy nacisk położyliśmy w aspekcie testów. Do testowania poprawności elektrycznej i poprawności połączenia stosujemy znakomity tester firmy Hobbes model ECAA0406. Za pomocą tego zgrabnego urządzenia jesteśmy w stanie wykryć błędy w połączeniach poszczególnych sekcji przewodnika. Po takim sprawdzianie, przewód przechodzi kolejny test zaawansowanym testerem firmy Atlona model PRO HD3. Ten test pozwala na podgląd w czasie rzeczywistym wpływu, zachowania przewodu we wszystkich rozdzielczościach ekranu. Po takich testach jesteśmy pewni doskonałej jakości naszych produktów.

Źródło: Audiomica Laboratory