pl | en

Nowe stoliki RTV: Saeby, Kubben WB, Lunde

Kubben WB

Kubben WB to nowy stolik ze znanej już serii Kubben charakteryzującej się harmonijnymi proporcjami oraz kontrastowym połączeniem ciemnego drewna różanego z białym szkłem. To niski (mający tylko 43 cm wysokości) stolik z zamykaną półką, która posiada naturalny system wentylacji zapobiegający przegrzaniu schowanego tam sprzętu AV. Uzupełnieniem oferty tej serii są również podstawki pod monitory Kubben Stand idealnie pasujące do wszystkich stolików Kubben.

Saeby

Kolejną nowością jest stolik Saeby, łączy w sobie nowoczesność i funkcjonalność. Seaby jest dostępny w ciągle modnym kolorze białym. To nie pierwszy stolik Norstone Design w takim kolorze. Niska i szeroka półka przeznaczona na sprzęt AV doskonale wkomponuje się do każdego pomieszczenia. Stolik posiada zintegrowany uchwyt na telewizor w standardzie VESA 600x400. Zawieszony na nim telewizor można obracać o 60˚ względem osi pionowej, co umożliwia optymalne ustawienie go do miejsca, w którym się znajdujemy.

Lunde

Nowy stolik RTV pozwoli Ci skupić się na filmie a nie na mrugających diodach odtwarzającego go sprzętu. Estetyczny wygląd, proste kształty, czarny lakier fortepianowy, pojemna zamykana półka mieszcząca w sobie sprzęt AV wraz z okablowaniem to cechy stolika Lunde. Stolik posiada znany już z innych modeli system wentylacji, zapobiegający przegrzaniu się elektroniki, nawet przy zamkniętej półce.


Źródło: Best-Audio