pl | en

Quadral Signo Avantgarde

Do budowy kolumn głośnikowych linii SIGNO AVANTGARDE użyto tylko podzespołów klasy premium. Materiały najwyższej jakości współgrają idealnie z ekskluzywnym dźwiękiem generowanym przez przetworniki. Tak więc ogólna wartość elementów serii SIGNO jest znacznie większa niż prosta suma poszczególnych części wchodzących skład kolumn. Niemiecki Quadral od zawsze oferuje produkty wyjątkowej wartości nadające się idealnie do odtwarzania precyzyjnego dźwięku stereo lub potężnego dźwięku generowanego przez kino domowe.
W skomplikowanym procesie, poszczególne elementy są dopasowane do siebie w celu wytworzenia unikalnych właściwości reprodukcji, to też możemy pomierzyć. Dla nas jednak najważniejszym zadaniem jest dostarczenie dźwięku generowanego z urządzeń elektronicznych wprost do Twoich uszu i mózgu i to tak by był on zbieżny jak najściślej z oryginalnym wykonaniem.
SIGNO AVANTGARD są przeznaczone do ciężkiej pracy, nie tylko ze względu na możliwości reprodukcyjne dźwięku, ale również dzięki prostej i solidnej konstrukcji. Doskonale położony lakier o wysokim połysku, harmonijnie podkreśla kształt głośników. Staranny dobór wszystkich zastosowanych materiałów i ich mistrzowska interakcja stanowi o tym, że SIGNO to nie tylko ostateczny paradygmat kultury dźwięku, ale także część codziennego życia.
Seria AVANTGARDE SIGNO składa się z głośników, których akustycznym przeznaczeniem jest współpracy ze zharmonizowanym systemem Hi-Fi lub AV. Gdy oczekujesz potężnych basów optymalnym rozwiązaniem jest aktywny subwoofer: QUBE 8 lub QUBE 10. Nadają się one idealne do odtwarzania muzyki, ale także wstrząsną podłogą przy stosowaniu w kinie domowym.

Źródło: EIC