pl | en

Precyzja dźwięku na własność
Słuchawki Harman/Kardon NC

Model ten wyposażono w technologię aktywnej eliminacji szumów, opracowaną przez Harmana na potrzeby systemów audio, instalowanych w najdroższych limuzynach. Zanim dźwięk trafi do uszu słuchacza, jest analizowany i optymalizowany przez wbudowany mikrofon. Zaletą modelu NC jest też to, że w odróżnieniu od słuchawek z eliminacją szumów innych marek, grają także po wyczerpaniu baterii. Dzięki przewodowi bypass można ich bowiem używać w trybie pasywnym, jak każdych innych słuchawek, które nie wymagają zasilania. Precyzja ich dźwięku to zasługa wysokiej klasy przetworników o średnicy 40 mm, które emitują dźwięk w paśmie 16 Hz – 20 kHz z niezwykłą dynamiką i o wysokim ciśnieniu akustycznym. Dźwięk ten jest klarowny i dokładny na każdym poziomie głośności, co pozwala oszczędzać uszy, a mimo to cieszyć się jego koncertową jakością.
Lekkie i komfortowe słuchawki NC utrzymane są w oszczędnej, niezwykle wyrafinowanej stylistyce. Ich matowa czerń i piaskowany metal doskonale korespondują z wyglądem produktów Apple, tworząc z nimi spójną, wysmakowaną całość. Uszy użytkownika obejmowane są przez mięsiste poduszeczki z miękkiej skóry, wypełnione gąbką, gwarantującą oddychanie a równocześnie akustyczną szczelność. W komplecie są dwa regulowane pałąki (duży i mały) oraz pasek na głowę, który dopasowuje się samoczynnie.
Ładowanie słuchawek odbywa się przez USB. Nie trzeba więc nosić przy sobie zasilacza, wystarczy podłączyć słuchawki do dowolnego gniazda USB z zasilaniem. Wbudowane akumulatorki wystarczają na 40 godzin grania. W zestawie jest również przewód z mikrofonem i trzyprzyciskowym sterowaniem Apple.

Cena detaliczna 1299 zł

Źródło: RB