07 Lipiec 2021

JBL Tune 710 BT

Nowe słuchawki JBL Tune 710 BT to bezprzewodowy model wokółuszny

Źródło: Suport

→ SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE | WOKÓŁUSZNE

Firma JBL proponuje nowy model słuchawek bezprzewodowych, wokółusznych z serii Tune – Tune 710 BT.

JBL Tune 710 BT (2)

Jak czytamy w materiałach prasowych „JBL Pure Bass zapewnia doskonałe brzmienie, a lekka wokółuszna konstrukcja JBL Tune 710 BT oferuje maksymalny komfort i pozwala zanurzyć się w świecie dźwięku”.

To słuchawki o potężnych możliwościach, które składają się do kompaktowego rozmiaru. Połączenia można obsługiwać z poziomu nauszników (dzięki wygodnemu przyciskowi na nauszniku) oraz za pomocą komend głosowych, podobnie można zarządzać odtwarzaniem. Akumulator pozwala korzystać z modelu JBL Tune 710 BT nawet przez 50 godzin, a dzięki znajdującemu się w zestawie, rozłączalnemu przewodowi audio, można wydłużać czas zabawy w nieskończoność. Czas ładowania akumulatora do pełna wynosi zaledwie 2 godziny.

JBL Tune 710 BT

Połączenie wielopunktowe (Multi-point Connection) pozwala na jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth, dzięki czemu nie przegapi się połączenia na telefonie podczas oglądania filmu na tablecie. Dostępna gama kolorystyczna umożliwia wybór modelu najlepiej dopasowanego do stylu użytkownika.

Cena: 369 zł

www.JBL.com.pl

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
JBL

Więcej o...
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer