05 Styczeń 2022

Lindy LH500XW, LH700XW, LH900XW

Bezprzewodowe nauszne słuchawki z aktywną redukcją szumów ANC

Źródło: Rafko Dystrybucja

→ SŁUCHAWKI

Lindy, producent znany głównie produkcji kabli oraz szerokiej gamy połączeń AV, wprowadza właśnie do swojej oferty trzy modele bezprzewodowych nausznych słuchawek Bluetooth aptX z aktywną redukcją szumów ANC: Lindy LH500XW, LH700XW, LH900XW. Jak informuje producent, oferują one „wysoki komfort użytkowania i świetną jakość dźwięku opartą na nowoczesnych technologiach”.

Lindy LH500XW, LH700XW, LH900XW (1)

Słuchawki wyposażono w 40-milimetrowe przetworniki z neodymowymi magnesami oraz kodek aptX. Nowe słuchawki Lindy wyposażono w nauszniki wykonane ze skóry proteinowej oraz regulowany pałąk, który umożliwia wygodne dopasowanie.

Ważnym elementem składowym nowych modeli Lindy jest aktywna redukcja szumów. Pozwala ona użytkownikom zanurzyć się w świecie muzyki, filmu lub gier bez zakłóceń z zewnątrz. Dzięki zintegrowanemu systemowi głośnomówiącemu („Hands Free Calling”) oraz inteligentnemu sterowaniu dotykowemu bezprzewodowe słuchawki Lindy sprawdzą się także podczas połączeń głosowych oraz wideo.


Lindy LH500XW, LH700XW, LH900XW (3)


Zastosowanie technologii aktywnej redukcji szumów ANC pozwala na zablokowanie odgłosów z zewnątrz i zapewnia, jak czytamy, „pierwszorzędne wrażenia słuchowe pomimo głośnego hałasu w tle”. Dzięki ANC w modelu LH500XWANC odgłosy z zewnątrz zostają zredukowane nawet o 85%. Natomiast w dwóch wyższych modelach LH700XW oraz LH900XW zastosowano najbardziej zaawansowaną technologię aktywnej redukcji hałasu, czyli hybrydowe ANC (Hybrid ANC), która pozwala na wytłumienie nawet do 98% hałasu z zewnątrz.

Ceny

  • Lindy LH500XW – 549 zł

  • Lindy LH700XW – 629 zł

  • Lindy LH900XW – 699 zł

www.LINDY.co.uk

Tekst: red./mat. prasowe

Zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
LINDY

Więcej o...
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer