17 Listopad 2021

JBL Endurance Race TWS

Odporne na wodę i kurz (IP67), bezprzewodowe, sportowe słuchawki dokanałowe

Źródło: Suport

→ SŁUCHAWKI

JBL Endurance Race TWS przeznaczone są dla uprawiających sport – stąd ich odporność na wodę i kurz. Dzięki nawet 30 godzinom pracy akumulatora (łącznie z etui ładującym) oraz wodoodpornej i pyłoszczelnej w stopniu IP67 konstrukcji, ze słuchawek można wygodnie korzystać przez cały dzień.

JBL Endurance

W słuchawkach można korzystać z pomocy ulubionego asystenta głosowego, sterować dźwiękiem i wykonywać doskonałej jakości połączenia jednym dotknięciem przycisku. A jeśli chce się usłyszeć otoczenie, można to w prosty sposób zrobić bez zdejmowania słuchawek wzmacniając dźwięk otoczenia.

Konstrukcję oparto na 6 mm przetwornikach dynamicznych. Firmowa konstrukcja Twistlock to zminimalizowała nacisk i poprawiła szczelność i stabilność w uchu; słuchawki te wytrzymują zanurzenie w wodzie do 1 m.


JBL_Endurance_Race_Lifestyle+Image_Black_2


Aaplikacja JBL Headphones umożliwia personalizację brzmienia dźwiękowych. Można w ten sposób zoptymalizować ustawienia, wybrać asystenta głosowego, dokonać regulacji poziomów EQ i wiele więcej.

Cena: 459 zł

www.JBL.com.pl

Tekst: red. na podst. mat. pras.

Zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
JBL

Więcej o...
słuchawki

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer