18 Listopad 2021

Kinera YH802

Słuchawki dokanałowe True Wireless

Źródło: Multimedia Intelligent Products

→ SŁUCHAWKI

Kinera YH802 to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe z technologią True Wireless. Model ten wyposażony jest nie tylko w redukcję szumów otoczenia, ale posiada też aż sześć mikrofonów, dzięki czemu Kinera YH802 to także, jaki informuje polski dystrybutor marki, „niezrównana jakość połączeń głosowych, nawet w bardzo głośnym otoczeniu”. Słuchawki te są ręcznie wykańczane, co odróżnia je od innych propozycji tego typu na rynku.


Kinera_YH802_02


Technika

Model YH802 wyposażony jest w nowe, specjalnie zaprojektowane dla tego modelu przetworniki dynamiczne. Posiadają one nie kompozytowe membrany PEK napędzane magnesami neodymowymi, jak również wykonane z wysokiej czystości miedzi cewki. Ich drut ma tylko 0,03 mm średnicy, co, jak czytamy, „zapewnia niezwykle niską masę drgającą, dając znakomitą odpowiedź na impulsy w muzyce a także czyste i transparentne brzmienie
w całym paśmie audio”.

Kinera YH802 wyposażone zostały w układ redukcji szumów otoczenia, oparty na zaawansowanych technologicznie układach DSP (Digital Signal Processing), które współpracują z – sumarycznie – aż sześcioma mikrofonami pracującymi w trybie macierzy. „Taka konfiguracja zapewnia nie tylko znakomitą skuteczność działania systemu redukcji szumów otoczenia, ale i  oferuje inną niezwykle istotną zaletę – niezwykłą czystość rozmów telefonicznych”. I dalej:

„Kinera YH802 to słuchawki zaprojektowane tak, aby były komfortowe w codziennym użytkowaniu. Zastosowano tutaj trwałe i miłe w dotyku materiały, dodatkowo zadbano także o ergonomiczny kształt tych słuchawek zapewniając doskonałe dopasowanie do ucha. Każda ze słuchawek waży zaledwie 6 gramów, co sprawia, że tylko znakomita jakość brzmienia modelu YH802 będzie nam o nich przypominać”.


Kinera_YH802_07


Cena: 690 zł

www.KINERAAUDIO.com

Tekst: red. na podst. mat. pras.

Zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer