03 Grudzień 2021

JBL Flip 6

Nowy głośnik Bluetooth amerykańskiego producenta audio-wideo

Źródło: Suport

→ GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY

Na polskim rynku zawitał właśnie nowy głośnik przenośny firmy JBL, Flip 6. Jest to przenośny, wodoodporny głośnik Bluetooth z dwudrożnym systemem przetworników o dużej mocy.


JBL_Flip+6_Poolside_3264_BLUE_1


Flip 6 jest wodoodporny i pyłoszczelny (IP67). Jego akumulator wystarcza na 12 godzin odtwarzania. Funkcja PartyBoost pozwala łączyć wiele głośników zgodnych z tym standardem. JBL Flip 6 dostępny jest w wielu modnych kolorach.

Technika

Niskie częstotliwości i średnie tony zapewnia głośnik w kształcie toru wyścigowego (stadionu), a osobny przetwornik odtwarza wysokie tony. Aby podbić bas JBL Flip 6 wyposażono również w dwa pasywne radiatory zapewniające, dostrojone z wykorzystaniem algorytmu napisanego w firmie Harman.

2_JBL_FLIP6_3_4_RIGHT_GREY_30192_x1

Aplikacja JBL Portable umożliwia dopasowanie dźwięku do własnych upodobań oraz aktualizacje i wsparcie techniczne bezpośrednio na smartfonie. Użyteczną funkcjonalnością jest ochrona podczas ładowania przez USB-C. Oznacza to, że w przypadku wykrycia wody, soli lub innych substancji chemicznych na złączu, zostaje wyemitowany alert dźwiękowy.

Z głośnikiem bezprzewodowo połączyć można nawet dwa smartfony lub tablety i na zmianę odtwarzać dźwięk JBL Original Pro. Ponadto opakowanie wykonano w sposób przyjazny środowisku. Jest to nadające się do recyklingu papierowe pudełko z wewnętrzną wytłoczką. Plastikowa zawieszka w ponad 90% nadaje się do recyklingu, a na jej zewnętrznej części znajduje się nadruk z atramentu sojowego.

Cena: 639 zł

pl.JBL.com

Tekst: red. na podst. mat. pras.

Zdjęcia: mat. prasowe

Więcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer