02 Sierpień 2021

BANG & OLUFSEN Beoplay EQ

Nowe słuchawki bezprzewodowe duńskiej firmy

Źródło: Horn Distribution

→ SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE ⸜ douszne

Bang & Olufsen zaprezentowała Beoplay EQ, bezprzewodowe słuchawki douszne z Adaptive Active Noise Cancellation (adaptacyjną aktywną redukcją hałasu).


BANG & OLUFSEN Beoplay EQ High Fidelity News (2)

Tworząc Beoplay EQ, podjęliśmy zobowiązanie, aby spełnić oczekiwania naszych klientów, niezależnie od tego, czy używają słuchawek w podróży, biznesie czy dla przyjemności. Ergonomiczne słuchawki zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i zapewniają potężny i autentyczny dźwięk, co czyni je obowiązkowym wyposażeniem dla miłośników designu i muzyki. Dzięki wytrzymałej aluminiowej obudowie ładującej, a także Adaptacyjnej Aktywnej Redukcji Hałasu, Beoplay EQ zapewniają rewolucyjne wrażenia słuchowe, gdziekolwiek jesteś  – mówi Bang & Olufsen SVP of Product Management Christoffer Poulsen.

ANC

Jednym z ważniejszych wyróżników nowych słuchawek Bang & Olufsen jestsystem Adaptive ANC, który łączy aktywną redukcję szumów z uszczelnieniem pasywnym, skutecznie blokując hałas z zewnątrz. Automatyczne dostosowanie poziomów redukcji zapewnia dedykowany chip DSP i sześć mikrofonów. Co więcej, mikrofony uczestniczą w kierunkowym kształtowaniu wiązki, co – jak czytamy w materiałach prasowych – przekłada się na „krystalicznie czystą jakość rozmów i mowy”.

Czas pracy

Słuchawki pracują do 20 godzin (całkowity czas odtwarzania) z ładowaniem w etui i 6,5 godzin z włączonym systemem ANC. Dzięki funkcji szybkiego ładowania Bang & Olufsen, Beoplay EQ może być szybko ładowany przez 20 minut, a użytkownik otrzyma kolejne 2 godziny odtwarzania.

Dizajn


BANG & OLUFSEN Beoplay EQ High Fidelity News (3)


Słuchawki są dostępne w kolorze czarnym antracytowym i piaskowym złotym. Są one odporne na pot i wodę oraz wyposażone w wymienne końcówki w różnych rozmiarach, dzięki czemu pasują do różnych uszu. Etui z certyfikatem Qi i funkcją bezprzewodowego ładowania jest wykonane z aluminium. Producent zapewnia, iż kompaktowa obudowa została zaprojektowana tak, aby była jak najmniejsza i z łatwością mieściła się w kieszeni podczas podróży.

Interakcja

Beoplay EQ zapewniają łączność bezprzewodową z aptX adaptive, najnowszym Bluetooth 5.2 i IP54. Proces konfiguracji jest jeszcze łatwiejszy zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i Apple, dzięki dołączonym licencjom Microsoft Swift Pair i Made for iPhone.

Cena i dostępność

Beoplay EQ w kolorze Black Anthracite i Sand Gold Tone kosztują 1899 złotych i dostępne będą od 19 sierpnia.

www.BANG-OLUFSEN.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
BANG & OLUFSEN

Więcej o...
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer