09 Grudzień 2021

JBL Partybox 710

Do rodziny głośników JBL Partybox dołącza właśnie nowy model – JBL Partybox 710

Źródło: Suport

→ GŁOŚNIK BLUETOOTH

JBL Partybox 710 to przenośny głośnik, zaprojektowany z myślą o imprezach – z „legendarnym brzmieniem JBL Original Pro z głębokim basem, wbudowanymi efektami świetlnymi i z konstrukcją odporną na zachlapanie w stopniu IPX4”.


JBL Partybox 710 High Fidelity News (1)


Producent informuje, że Partybox 710 „sprawdzi się zarówno w czasie spotkania z przyjaciółmi w ogrodzie, jak i w domu”. Playlistę można do niego przesyłać bezprzewodowo przez Bluetooth, a kolorowy pokaz świetlny zsynchronizować można z muzyką generując efekt gwieździstej nocy lub dyskotekowe wzory migających świateł. Można nimi sterować z poziomu panelu górnego bądź aplikacji PartyBox dostosowując zarówno migające lampy stroboskopowe, jak dźwięk.

JBL Partybox 710 High Fidelity News (2)


Głośnik oferuje również podwójne wejście mikrofonowe i korektor do karaoke. Technika True Wireless Sound aktywowana jednym naciśnięciem przycisku pozwala sparować dwa głośniki Partybox 710, dzięki czemu nagłośnimy większą imprezę. Głośnik wyposażono w uchwyt i wytrzymałe kółka, które ułatwią jego przenoszenie.

Cena: 3699 zł

www.JBL.com.pl

Tekst: red. na podst. mat. pras.

Zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
GŁOŚNIK BLUETOOTH

Więcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer