13 Październik 2021

Roland V-Moda Hexamove Lite & Pro

Pierwsze słuchawki bezprzewodowe specjalisty z profesjonalnej części boiska

Źródło: Roland

→ SŁUCHAWKI

Roland, jedna z najbardziej zasłużonych marek w świecie PRO audio, wprowadziła do sprzedaży swoje pierwsze słuchawki z serii V-Moda – bezprzewodowe, dokanałowe, z wymiennymi elementami zdobniczymi.


Roland V-Moda Hexamove Lite High Fidelity News


Słuchawki Hexamove Lite i Pro wyróżniają się niezwykłej konstrukcji w kształcie sześciokąta. Oba modele są wyposażone w przetworniki o średnicy 6 mm gwarantujące jak czytamy w materiałach prasowych, „pompujący prosto do serca bas, żywe średnie i nieskazitelne wysokie tony”. Łączność zapewnia Bluetooth 5.0 z obsługą aptX, a żywotność baterii obliczono na 18 godzin (sześć godzin plus 12 z etui ładującego).

Model Pro jest wyposażony w zdejmowane srebrne i brązowe osłony, co urozmaica standardowe czarne lub białe obudowy, a oba sześciokątne modele – odporne na wodę, kurz i pot o klasie ochrony IPX5 – można wyposażyć w dodatkowe ciekawie zaprojektowane osłony. Lite jest również dostępny w kolorze czerwonym, oprócz czerni i bieli.


Roland V-Moda Hexamove PRO High Fidelity News.jpg


Główną różnicą między tymi dwoma modelami są dodatkowe opcje dopasowania dostępne w Pro, które zawierają sześć niestandardowych opcji dopasowania, co pozwala użytkownikom mieszać i dopasowywać wkładki douszne, zaczepy itd. Dodatkowy do Pro dorzucany jest również pasek na szyję, mający zapewnić spokój szczególnie energicznym biegaczom.

Dostępność i cena

Słuchawki są już dostępne . Model Hexamove Lite kosztuje 129,99 USD, a wariant Pro 169,99 USD.

www.ROLAND.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer