News

Dział newsów:
news@highfidelity.pl

15 Lipiec 2020

Aries Cerat GEMINAE

Aries Cerat GEMINAE | wzmacniacz mocy

Po latach prac i udoskonalania swoich technik i rozwiązań Aries Cerat przedstawia technikę TriodeFet oraz serię Ianus, w których została zaimplementowana.

Więcej

14 Lipiec 2020

Picture 2603

Chord ClearwayX | kabel głośnikowy

Jeden z najczęściej nagradzanych kabli głośnikowych firmy Chord, model Clearway, dostępny jest teraz z nowej wersji, w której wykorzystano dielektryk XLPE.

Więcej

14 Lipiec 2020

Jyl reedycja

Jyl • „Jyl” | reedycja albumu

Już można zamawiać w przedsprzedaży album Jyl z 1984 roku, wydany pierwotnie w wytwórni Inteam Klausa Schulze. Płyta ukazuje się staraniem Minimal Wave Records.

Więcej


13 Lipiec 2020

Harman Kardon_Citation OASIS

Harman/Kardon OASIS | system all-in-one

Seria Citation firmy Harman/Kardon została poszerzona o nowy produkt – Harman Kardon Citation Oasis.
Ten głośnik Bluetooth oferuje wiele wygodnych rozwiązań, a wśród nich bezprzewodowe ładowanie telefonu z obsługą technologii Qi, a także radio cyfrowe DAB/DAB+.

Więcej

13 Lipiec 2020

Audio Pro T3+-GREY-FRONT

Audio Pro Addon T3+ | głośnik Bluetooth

Model T3+ jest zmienioną wersją poprzednika – T3. Projektanci skupili się na udoskonaleniu jakości dźwięku m.in. poprzez precyzyjne dostrojenie układu DSP oraz zoptymalizowanie odtwarzania niskich tonów.

Więcej

12 Lipiec 2020

Orchard Audio STARKRIMSON

Orchard Audio STARKRIMSON | wzmacniacz zintegrowany

Orchard Audio to firma założona przez ludzi pracujących wcześniej jako konsultanci dla takich gigantów, jak NASA, Lockheed Martin, L3 Technologies, Siemens. Właśnie zaproponowała najnowszy wzmacniacz zintegrowany.

Więcej


10 Lipiec 2020

Skaldowie BOX 55 lecie

SKALDOWIE | BOX • 12 x CD

Z okazji 55-lecia Skaldów Kameleon Records postanowił przygotować jeszcze jedną niespodziankę dla fanów zespołu. Będzie to BOX zawierający 12 płyt CD (w tym trzy podwójne) z materiałem zarejestrowanym w latach 1987-2018.

Więcej

10 Lipiec 2020

spendor_a_line

Kolumny marki Spendor w Q21

Salon Q21 serdecznie zaprasza na odsłuchy kolumn Spendor. To firma założona w roku 1960 przez Spencera i Dorothy Hughes, i to właśnie od ich imion pochodzi jej nazwa.

Więcej

10 Lipiec 2020

Hi-Fi-World-August-2020-1

„Hi-Fi World” | August 2020

W najnowszym wydaniu magazynu „Hi-Fi World” zajęto się, między innymi, testami kolumn głośnikowych, a na okładce najwięcej miejsca zajmują Wharfedale Evo 4.3.

Więcej


Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer