News

Dział newsów:
Bartosz Pacuła | news@highfidelity.pl

22 Listopad 2019

Campfire Audio SOLARIS

Campfire Audio SOLARIS [Special Edition]

Firma Campfire Audio poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży limitowanej do 750 sztuk specjalnej edycji słuchawek dokanałowych Solaris.

Więcej

22 Listopad 2019

Tacet Beethoven SACD

TACET | Beethoven na SACD

Niemiecka wytwórnia TACET Musikproduktion przygotowała nową płytę, na której znalazły się nagrania Ludwiga van Beethovena: „Violin Concerto op. 61” oraz „String Trio op. 3”. Na płycie zagrał Daniel Gaede, skrzypce oraz Polska Filharmonia Kameralna Sopot pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego.

Więcej

21 Listopad 2019

ATC C1 Sub Mk2

ATC | subwoofer C1 Sub Mk2

Firma ATC przygotowała nową wersję aktywnego subwoofera C1 Sub Mk2. Ma on uzupełnić ofertę kolumn z serii Entry i HTS. Subwoofer został zaprojektowany z myślą zarówno o muzyce, jak i o filmie, co stawia wysokie wymagania dotyczące szybkości basu i jego niskiego zejścia.

Więcej


20 Listopad 2019

Matthew Bartlett

CHORD ELECTRONICS | zmiany

19 listopada firma Chord Electronics poinformowała o zmianach w zarządzie firmy. Na stanowisko Managing Director (dyrektor zarzadzający) został powołany Matthew Bartlett, wczesniej zajmujacy stanowisko Manufacturing Director (dyrektor produkcji).

Więcej

20 Listopad 2019

Kimber Kable CARBON

KIMBER KABLE | seria CARBON

Firma Kimber Kable wprowadziła do swojej oferty serię CARBON, w której odnajdziemy kable głośnikowe i interkonekt analogowy.

Więcej

19 Listopad 2019

Skaldowie SKALDOWIE | Lost Progressive Sessions 1970-1971

SKALDOWIE | „Lost Progressive Sessions 1970-1971”

Wydawca unikatowych materiałów, między innymi zespołu Skaldowie, firma KAMELEON RECORDS, poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży płyty Compact Disc zawierającej zapomniane, progresywne nagrania Skaldów z lat 1970-1971.

Więcej


19 Listopad 2019

SENNHEISER PXC 550-II WIRELESS

SENNHEISER PXC 550-II WIRELESS W POLSCE

Firma Sennheiser poinformowała o tym, że kolejna generacja słuchawek PXC 550 Wireless dostępna jest już w Polsce.

Więcej

18 Listopad 2019

YES „FRAGILE” | Mobile Fidelity

YES „FRAGILE” | UltraDisc One-Step

Mobile Fidelity przygotowało kolejne, luksusowe wydanie UltraDisc One-Step, tym razem z remasterem płyty „Fragile” grupy YES. Ukazuje się ona na winylu SuperVinyl LP, a w boxie znajdziemy dwie płyty 45 rpm, wytłoczone w RTI. Wydanie limitowane jest do 7500 numerowanych kopii.

Więcej

17 Listopad 2019

Chesky The World's Greatest Audiophile Vocal Recordings Vol. III

CHESKY RECORDS | nowy sampler (wokalny)

CHESKY RECORDS to wytwórnia znana ze swoich audiofilskich nagrań już od ponad trzydziestu lat. Niektóre z jej tytułów znalazły się w audiofilskim kanonie i stały się „obowiązkowymi” nagraniami na wystawach i podczas odsłuchów. Właśnie opublikowała najnowszy sampler pt. „The World’s Greatest Audiophile Vocal Recordings Vol. III”.

Więcej


Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer