News

Dział newsów:
news@highfidelity.pl

05 Czerwiec 2020

acrecords_record-stora-day-audio-reference-maxisingle

Słuchamy: „Two For Two…” | LP

W ramach Record Store Day 2020 ukaże się specjalne wydawnictwo AC Records: ADAM CZERWIŃSKI/KRZESIMIR DĘBSKI/ WOJCIECH NIEDZIELA „Two Out Of Two: Reference Acoustique”. My recenzujemy je już DZISIAJ.

Więcej

05 Czerwiec 2020

STATEMENT in High Fidelity 2020

STATEMENT in High Fidelity | nagroda

STATEMENT in High Fidelity to międzynarodowa nagroda przyznawana przez dwie redakcje – niemiecki magazyn hifistatement.net, prowadzony przez Dirka Sommera, oraz polski „High Fidelity”, zarządzany przez Wojciecha Pacułę. Właśnie przyznana została po raz drugi w historii – przełącznikowi LAN firmy MELCO oraz odtwarzaczowi CD firmy GRYPHON.

Więcej

05 Czerwiec 2020

ARCAM Solo Uno

ARCAM Solo Uno | System all-in-one

Solo Uno oferuje proste rozwiązania w skomplikowanym świecie streamingu sygnału audio w kompaktowej, stylowej i eleganckiej obudowie, łączącej streamer ze wzmacniaczem.

Więcej


04 Czerwiec 2020

Analogphonic Elly ney Beethoven

Beethoven w audiofilskim wydaniu na LP

Ukazała się kolejna reedycja płyty Deutsche Grammophon w wydaniu ANALOGPHONIC. Tym razem, na dwóch 180 g winylach, dostajemy doskonałą interpretację sonat fortepianowych Beethovena w wykonaniu Elly Ney.

Więcej

04 Czerwiec 2020

hi-fi-plus-magazine-hi-fiplus-issue-184-cover

„Hi-Fi+” № 184 | June 2020

W skrzynkach, kioskach i w mailu znaleźć już można najnowsze wydanie magazynu „Hi-Fi+”. Na okładce lipcowego wydania znajdziemy piękny gramofon firmy Vertere Acoustics, model DG-1.

Więcej

03 Czerwiec 2020

HiFiMAn Deva

HiFiMAN Deva | słuchawki (Bluetooth)

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce, poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży słuchawek planarnych z odbiornikiem Bluetooth Bluemini i USB DAC.

Więcej


03 Czerwiec 2020

HANIA RANI  Home

Słuchamy: HANIA RANI | „Home”

Hania Rani debiutowała w kwietniu 2019 roku płytą „Esja”. Jej drugi solowy album pt. „Home” ukazał się w serwisach streamingowych 15 maja tego roku. Zawartą na nim muzykę określa się często jako „współczesną klasykę”. Głównym instrumentem jest fortepian.

Więcej

02 Czerwiec 2020

HE_SWISS_2021_Logo_date

Wystawa HIGH END SWISS – przeniesiona

W związku z trwającym kryzysem spowodowanym pandemią koronowirusa firma HIGH END SOCIETY Service GmbH postanowiła przenieść na późniejszy termin wystawę HIGH END SWISS.

Więcej

02 Czerwiec 2020

Sennheiser HD_25_Limited_Edition

SENNHEISER HD 25 – urodzinowa oferta

75 lat temu w czerwcu powstała firma Sennheiser. Z tej okazji niemiecki producent przygotował specjalną ofertę: legendarne słuchawki Sennheiser HD 25 będą dostępne w detalicznej cenie katalogowej 449 zł zamiast 649 zł.

Więcej


Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer