News

Dział newsów:
Bartosz Pacuła | news@highfidelity.pl

27 Luty 2017

„HI-FI CHOICE & HOME CINEMA” 02/2017

„HI-FI CHOICE & HOME CINEMA” 02/2017

Czytelnicy polskiej wersji magazynu „Hi-Fi Choice & Home Cinema” mogą już zapoznawać się z jej najnowszą odsłoną. Lutowy numer miesięcznika przyniósł ze sobą 15 testów urządzeń audio, wśród których warto wymienić zaprezentowany na okładce odtwarzacz SACD firmy Marantz: model SA-10.

Więcej

27 Luty 2017

JBL FLIP 4

JBL FLIP 4

JBL Flip 4 to najnowszy głośnik Bluetooth, który zasilił bestsellerową rodzinę Flip. Jak deklaruje firma Suport, polski dystrybutor marki JBL, model Flip 4 „zapewnia zaskakująco potężny dźwięk stereo” i ma predyspozycje, by stać się „towarzyszem na każdą pogodę”.

Więcej

27 Luty 2017

Unison Research MAX 2

Unison Research MAX 2

Max 2 to podłogowe kolumny głośnikowe, które zasiliły ofertę firmy Unison Research. Ich konstrukcja predestynuje je do współpracy ze wzmacniaczami lampowymi (z których UR jest znany). Model ten charakteryzuje się ponadto dwudrożną konstrukcją typu bass-reflex; przedni kanał dyfuzora ułatwiać ma optymalne ustawienie kolumn w pomieszczeniu.

Więcej


26 Luty 2017

GAD Records – nowości wydawnicze (luty 2017)

GAD Records – nowości wydawnicze (luty 2017)

Polish Jazz Quartet „Meets Studio M-2” na CD to najnowsza propozycja wytwórni GAD Records dla wielbicieli jazzu znad Wisły.

Więcej

26 Luty 2017

Harbeth 40TH ANNIVERSARY

Harbeth 40TH ANNIVERSARY

W połowie lutego na łamach „High Fidelity” informowaliśmy o wprowadzeniu do sprzedaży rocznicowych edycji dwóch popularnych modeli kolumn głośnikowych firmy Harbeth. Wersji 40th Anniversary doczekały się monitory Super HL5 Plus oraz 40.2. Niedawno ich przedsprzedaż rozpoczął salon Q21.

Więcej

26 Luty 2017

SoundMAGIC E10BT

SoundMAGIC E10BT

Firma SoundMAGIC wprowadziła do sprzedaży bezprzewodową wersję słuchawek dousznych E10. Model E10BT obsługuje technologię Bluetooth i – jak deklaruje firma MIP, polski dystrybutor marki – „dzięki wyjątkowemu połączeniu wyrafinowanego brzmienia i najnowszych technologii wyróżnia się wśród wielu znacznie droższych modeli słuchawek”.

Więcej


25 Luty 2017

„HIGH FIDELITY” No. 155

„HIGH FIDELITY” No. 155 – PODGLĄD

Już 1 marca do sieci trafi nowy numer magazynu „High Fidelity”. 155. numer „HF” zapowiada okładka, bohaterem której został przetwornik cyfrowo-analogowy iDSD Black Label brytyjskiej firmy iFi Audio. Z testem tego DAC-a będzie można zapoznać się już na początku przyszłego miesiąca.

Więcej

25 Luty 2017

Xavian JOLLY

Xavian JOLLY

Na polski rynek wchodzą właśnie nowe kolumny Xavian Jolly. To dwudrożne podłogówki spokrewnione z podstawkowym modelem Joy.

Więcej

25 Luty 2017

Wireworld ETHERNET

Wireworld ETHERNET

Portfolio firmy Wireworld zostało właśnie poszerzone o trzy nowe kable ethernetowe. Korzystają one obecnie z płaskiego dizajnu, by – jak podaje Audio Center Poland, polski dystrybutor marki – „by z jednej strony obsługiwać prędkość transmisji zgodnej z najnowszym standardem (Cat 8) a z drugiej, by zaoferować większość giętkość a co za tym idzie łatwość układania niż konwencjonalne kable o okrągłym przekroju”.

Więcej


Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer