News

Dział newsów:
news@highfidelity.pl

20 Kwiecień 2021

WHOLE LOTTA LOVE The Music of Led Zeppelin

„WHOLE LOTTA LOVE: The Music of Led Zeppelin”

→ MUZYKA ⸜ PREMIERA
Obed Calvaire, Bob Franceschini, Kevin Hays i Orlando Le Fleming wydadzą tego lata w wytwórni Chesky Records album „Whole Lotta Love: The Music of Led Zeppelin”. Na albumie zagra kwartet wykonujący jazzowe aranżacje niektórych z najsłynniejszych utworów Led Zeppelin, takich jak „Immigrant Song”, „Kashmir” i „Whole Lotta Love”.

Więcej

20 Kwiecień 2021

JBL_TUNE125BT_Lifestyle3

JBL Tune 125 BT

→ SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE
Tune 125 BT to najnowsze, niedrogie bezprzewodowe słuchawki firmy JBL, które umożliwiają wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi zapewniają do 16 godzin pracy.

Więcej

19 Kwiecień 2021

Transparent Audio Cable Magnum Opus High hero

Transparent Audio Cable GENERATION 6

→ KABLE
Amerykańska firma Transparent Audio Cable zaprezentowała zupełnie nową ofertę swoich kabli w serii CONNOISEUR. Do klientów trafiają cztery nowe kable: Magnum Opus, Opus, XL oraz Reference.

Więcej


19 Kwiecień 2021

RA-1592MKII Lifestyle

Rotel A14 MkII, RA-1572 MkII i RA-1592 MkII

→ WZMACNIACZ ZINTEGROWANY
Rotel poinformował o dostępności nowych wersji swoich trzech wzmacniaczach zintegrowanych z serii 14 i 15: A14 MkII, RA-1572 MkII i RA-1592 MkII. Wersje MkII wzmacniaczy zintegrowanych Rotela korzystają z technik opracowanych dla serii Michi.

Więcej

19 Kwiecień 2021

UberLight_Flex_Gear

Reliable Corporation UberLight Flex

→ LAMPA LED
Sprzedaż LP ostatnimi czasy eksplodowała na całym świecie. Rozpoznając związane z tym potrzeby firma Reliable wykorzystał ponad 17 doświadczenia w produkcji oświetlenia zadaniowego, aby to stworzyć unikalne i przemyślane rozwiązanie, z którego będzie mógł skorzystać każdy użytkownik gramofonu – lampę LED.

Więcej

18 Kwiecień 2021

HEDDAudioMK2Monitors

Heinz Electrodynamic Designs TYPE Mk II

→ KOLUMNY AKTYWNE
HEDD Audio wprowadza na rynek zmodernizowaną serię Type Mk2 uzupełniając ją o dwa modele aktywnych subwooferów: Bass 08 i Bass 10.

Więcej


16 Kwiecień 2021

REL Acoustics T9x (4)

REL, seria T/x

→ SUBWOOFER
REL Acoustics oferuje najnowszą serię subwooferów T/x, w której – jak czytamy w materiałach prasowych – znajdziemy mnóstwo usprawnień i poprawek w stosunku do wcześniejszej serii T.

Więcej

16 Kwiecień 2021

PAT METHENY Road To The Sun High Fidelity News (7)

PAT METHENY „Road To The Sun”

→ RECENZJA | JAZZ
4 grudnia 2020 roku ruszyła przedsprzedaż najnowszego albumu PATA METNENY’EGO Road To The Sun. Na szczęśliwców, wśród których znajdował się również piszący te słowa, czekała niespodzianka – dostępna była również specjalna wersja winylowego albumu z podpisanym własnoręcznie przez artystę dodatkowym art printem.

Więcej

15 Kwiecień 2021

PolyVection DAC32 (2)

PolyVection DAC32

→ ODTWARZACZ PLIKÓW AUDIO
Nowa niemiecka firma Hi-Fi o nazwie PolyVection zaprezentowała niedawno swój pierwszy produkt o nazwie DAC32. Odtwarzacz kosztuje zaledwie 65 euro!

Więcej


Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer