News

Dział newsów:
news@highfidelity.pl

26 Luty 2021

JBL_Synthesis_SCL_5_6_7_8_High Fidelity News

Nowe modele w serii JBL SCL

→ KOLUMNY GŁOŚNIKOWE | INSTALACYJNE
JBL Synthesis rozszerza serię głośników SCL o cztery nowe modele do zabudowy – głośniki sufitowe JBL Synthesis SCL-5 i SCL-8 oraz głośniki naścienne JBL Synthesis SCL-6 i SCL-7.

Więcej

25 Luty 2021

Gabi Rynveld

Gabi Rynveld wraca do IAH!

→ LUDZIE
„Firmy Siltech i CrystalConnect są dumne mogąc ogłosić powrót znanej twarzy w branży hi-fi. Gabi Rynveld dołączy do nas ponownie w IAH (International Audio Holding), wspierając zespół PR, marketingu i sprzedaży” – w ten sposób rozpoczyna się komunikat IAH, właściciela obydwu marek.

Więcej

25 Luty 2021

High_Fidelity_okladka_203

„High Fidelity” № 203 | MARZEC 2021

→ MAGAZYN AUDIO
Już za kilka dni ukaże się marcowy numer magazynu „High Fidelity”. Na jego okładce znajdzie się wzmacniacz zintegrowany Dan D’Agostino PROGRESSION INTEGRATED.

Więcej


24 Luty 2021

Hi-Fi-Choice-March-2021 small

„Hi-Fi Choice” № 472 | MARCH 2021

→ MAGAZYN AUDIO | WIELKA BRYTANIA
Dostępne jest już MARCOWE wydanie brytyjskiego miesięcznika „HI-FI CHOICE”. Na okładce, należącego do wydawnictwa AV Tech Media Ltd., wraz z tytułami: „Stereophile”, „Sound&Vision” i „Hi-Fi News”, magazynu „HI-FI CHOICE” znalazła się zapowiedź testu grupowego sześciu kolumn.

Więcej

24 Luty 2021

Totaldac d100

Totaldac d100

→ KOLUMNY GŁOŚNIKOWE
Francuska firma TotalDAC zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży kolumn d100. Jak czytamy w materiałach prasowych, „głośniki d100 zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać najbardziej naturalne odtwarzanie muzyki, a jednocześnie były kompatybilne z Twoim salonem i nie były zbyt drogie”.

Więcej

23 Luty 2021

Chord-Mojo-High_Fidelity_News_Neal_Young

Chord Mojo okiem NEILA YOUNGA

→ PRZETWORNIK D-A/WZMACNIACZ SŁUCHAWKOWY
W nowym artykule opublikowanym na stronie Neil Young Archives, Neil Young i Phil Baker opisują, jak obecnie używają przetwornika cyfrowo-analogowego/wzmacniacza słuchawkowego Mojo firmy Chord Electronics w swoich telefonach i komputerach stacjonarnych.

Więcej


23 Luty 2021

Accuphase E-280 High Fidelity News

Accuphase E-280

→ WZMACNIACZ ZINTEGROWANY
Najnowszy wzmacniacz zintegrowany japońskiego specjalisty już w Polsce – model E-280 jest podstawowym wzmacniaczem w ofercie firmy Accuphase.

Więcej

22 Luty 2021

Chopin University Big Band Cinema Boogie

Chopin University Big Band „Cinema Boogie”

→ PŁYTA | PREMIERA
Już niedługo ukaże się płyta Cinema Boogie, przygotowanej przez Program Pierwszy Polskiego Radia oraz Chopin University Big Band.

Więcej

22 Luty 2021

Blue Note TONE POET Charles Loyd

Blue Note TONE POET – nowe tytuły

→ PŁYTY
Wytwórnia BLUE NOTE ogłosiła trzy nowe tytuły, które dołączą do serii „Tone Poet” („Tone Poet Audiophile Vinyl Reissue Series”)

Więcej


Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer