News

Dział newsów:
news@highfidelity.pl

07 Sierpień 2020

Acute-Mind_cover-High Fidelity

SŁUCHAMY: Acute Mind | CD

Acute Mind jest polskim zespołem grającym rock progresywny z elementami metalu, powstałym w 2006 roku w Lublinie. Po wydaniu w 2008 roku kolejnej płyty demo pełnowymiarowa płyta została zaprezentowana dopiero w roku 2010. Dopiero teraz, po dziesięciu latach przerwy, zespół powraca z nowym materiałem. Początkowo zapowiadana na maj 2019 roku płyta ukazała się dopiero w tym roku.

Więcej

07 Sierpień 2020

hifi-plus-186-2020-08

„Hi-Fi+” № 186 | August 2020

Właśnie ukazał się najnowszy magazyn brytyjskiego, prowadzonego przez Alana Sircoma, miesięcznika „Hi-Fi+”. Na jego okładce znalazły się niezwykłe kolumny Grande Avant Garde niemieckiej firmy Gershman Acoustics oraz flagowy odtwarzacz plików firmy Aurender, model A30.

Więcej

06 Sierpień 2020

Linn Majik DSM na nowo

Linn Majik DSM na nowo | all-in-one

Cyfrowe streamery Majik są integralną częścią oferty firmy Linn od ich wprowadzenia do sprzedaży w 2009 roku. Ten najlepiej sprzedający się produkt streamingowy Linn ostatniej dekady został właśnie całkowicie przeprojektowany i oferuje zupełnie nowy wygląd, nowy zestaw funkcji i co najważniejsze, lepszy dźwięk.

Więcej


06 Sierpień 2020

AMBIENT Festival 2020

Ambient Festival 2020

Jak co roku, w Gorlickim Centrum Kultury odbędą się Międzynarodowe Prezentacje Multimedialne Ambient Festival 2020 – wydarzenie poświęcone muzyce elektronicznej i tematyce pokrewnej.

Więcej

06 Sierpień 2020

Herbie Hancock My Point Of View - reedycja

Herbie Hancock „My Point Of View” | LP

25 sierpnia ukaże się kolejna pozycja z serii „Tone Poet” – tym razem album „My Point Of View” Herbiego Hancocka. Znajdziemy na nim najważniejsze kompozycje muzyka, takie jak „King Cobra”, „A Tribute To Someone” i wiele innych.

Więcej

05 Sierpień 2020

Musical Fidelity Nu-Vista 600 w Q21 HIGH Fidelity NEWS

Musical Fidelity Nu-Vista 600 w Q21

Jak czytamy w materiałach prasowych, NuVista 600 to spełnienie marzeń założyciela Musical Fidelity – zintegrowany wzmacniacz oparty na lampach nuwistorowych. Na jego odsłuchy zaprasza salon audio-video Q21.

Więcej


05 Sierpień 2020

Melodika MDP Gunmetal Edition

Melodika MDP Gunmetal Edition | kabel zasilający AC

Melodika, polski producent kabli hi-fi i kolumn głośnikowych, poinformował o wprowadzeniu do oferty kabli MDP w wersji Gunmetal Edition.

Więcej

04 Sierpień 2020

Chord Company Burndy – kable dla NAIMA

Chord Company Burndy – kable dla NAIMA

Właściciele urządzeń NAIM mogą teraz skorzystać z nowej gamy zaprojektowanych i wyprodukowanych przez firmę Chord Company kabli Burndy, dedykowanych interkonektów zasilających (przenoszących sygnał audio i prąd).

Więcej

04 Sierpień 2020

JBL L82 Classic

JBL L82 Classic w pomarańczu | kolumny głośnikowe

Dostępne na polskim rynku od czerwca br. kolumny podstawkowe JBL L82 Classic dostępne są od teraz z pomarańczowymi maskownicami, nawiązującym do koloru marki.

Więcej


Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer