News

Dział newsów:
news@highfidelity.pl

23 Wrzesień 2021

Circle Labs P300 & M200 (8)

Circle Labs P300 + M200

→ PRZEDWZMACNIACZ LINIOWY + WZMACNIACZ MOCY
Jak czytamy w materiałach prasowych, firma Circle Labs zakończyła prace i oddała do dystrybucji hybrydową końcówkę mocy M200 oraz przedwzmacniacz liniowy P300.

Więcej

23 Wrzesień 2021

JBL-Stage-hIGH fIDELITY nEWS (4)

JBL Stage

→ KOLUMNY
W najbliższym czasie na polskim rynku pojawi się nowy system kolumn JBL, seria Stage. Jak pisze polski dystrybutor firmy, „to porywające wrażenia koncertowe, których można doświadczyć we własnym salonie, mając zapewnione miejsca w pierwszym rzędzie”.

Więcej

22 Wrzesień 2021

MoFi Electronics Fender x MoFi PrecisionDeck Limited Edition (3)

MoFi Electronics Fender x MoFi PrecisionDeck Limited Edition

→ GRAMOFON
Mobile Fidelity Electronics, gałąź firmy Mobile Fidelity Sound Lab zajmująca się produkcją gramofonów, wprowadziła do produkcji specjalną wersję modelu PrecisionDeck w wykończeniu znanym z gitar Fendera.

Więcej


22 Wrzesień 2021

fezz_audio_mira_ceti_03

Fezz Audio Mira Ceti 2A3 w Q21

→ ODSŁUCH ⸜ wzmacniacz
Mający swoją siedzibę w Pabianicach salon Q21zaprasza wszystkich państwa na odsłuchy wzmacniacza Mira Ceti 2A3 polskiej firmy Fezz Audio.

Więcej

21 Wrzesień 2021

Chord Electronics ANNI High Fidelity News (4)

Chord Electronics ANNI

→ WZMACNIACZ ZINTEGROWANY
Chord Electronics wprowadził dzisiaj do sprzedaży swój pierwszy mały stacjonarny wzmacniacz zintegrowany, model Anni. Wzmacniacz może służyć zarówno do zasilania słuchawek, jak i głośników.

Więcej

21 Wrzesień 2021

Chord Company Clearway USB (1)

Chord Company Clearway USB

→ INTERKONEKT USB
Do serii Clearway firmy Chord, w skład której wchodzą cyfrowe i analogowe interkonekty, kable głośnikowe i wiele innych łączówek, dołącza nowy kabel USB. Nowy kabel jest jedną z tańszych propozycji tego typu na rynku i ma kosztować zaledwie 100 funtów (w UK).

Więcej


20 Wrzesień 2021

EarMen Tradutto (1)

EarMen Tradutto

→ DAC
Mająca swoją siedzibę w Chicago (USA) firma EarMen ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży przetwornika cyfrowo-analogowego Tradutto.

Więcej

20 Wrzesień 2021

Thorens TD 403 DD i TD 1500 (2)

Thorens TD 403 DD & TD 1500

→ GRAMOFON
Jak poinformowała firma Thorens, mająca obecnie swoją siedzibę w niemieckim Bergisch Gladbach, do sprzedaży trafią wkrótce dwa nowe modele z jej logo – TD 403 DD, model z napędem direct drive, oraz TD 1500 z klasycznym napędem paskowym.

Więcej

17 Wrzesień 2021

KRZYSZTOF DUDA For Better Sound High Fidelity News (9)

KRZYSZTOF DUDA „For Better Sound”

→ MUZYKA ⸜ recenzja
Urodzony w Gdyni, związany z Trójmiastem KRZYSZTOF DUDA jest polskim organistą, wirtuozem syntezatorów, kompozytorem i producentem muzycznym. Jest też przyjacielem HIGH FIDELITY. Jego dyskografia liczyła do tej pory dwadzieścia pozycji, a najnowsza płyta, zatytułowana „For Better Sound” jest dwudziesta pierwsza.

Więcej


Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer