News

Dział newsów:
news@highfidelity.pl

27 Styczeń 2020

Triangle-esprit_ez-comete_maple-studio

TIANGLE ESPRIT EZ i fornir GOLDEN MAPLE

Wieloletni bestseller Triangle, linia głośników Esprit EZ, otrzymała bardzo atrakcyjne wykończenie z brązowego forniru z drewna klonowego, wykorzystujące naturalną satynową powłokę, aby podkreślić subtelny kolor drewna. To brązowe wykończenie z klonu łączy nowoczesną estetykę z wyczuciem tradycyjnego kunsztu, zastępując poprzednie wykończenie winylowe orzechowe.

Więcej

27 Styczeń 2020

TEC_Neumann_NDH20

TEC Award dla słuchawek NEUMANN NDH20

NDH 20, pierwsze słuchawki producenta legendarnych mikrofonów i wysokiej klasy monitorów studyjnych – firmy NEUMANN.BERLIN – podczas targów NAMM 2020 zostały uhonorowane nagrodą TEC Award w kategorii „Słuchawki/Technologia słuchawkowa”.

Więcej

26 Styczeń 2020

FyneAudio f701

FyneAudio F701 | kolumny podstawkowe

Szkocka marka FyneAudio wprowadziła do swojej oferty monitor o oznaczeniu F701, w którym wykorzystała techniki z topowej serii F1. FyneAudio to firma założona i prowadzona przez inżynierów, którzy odeszli z firmy Tannoy. Kolumny budowane są w Wielkiej Brytanii, a ich podstawą jest punktowe źródło dźwięku.

Więcej


24 Styczeń 2020

IsoAcoustics i PSB Speakers

IsoAcoustics i PSB Speakers – współpraca

Firmy ISOACOUSTICS i PSB SPEAKERS zapowiedziały nawiązanie współpracy, która zostanie zapoczątkowana przed wystawą Integrated Systems Europe 2020. Dwóch kanadyjskich producentów zaoferuje nową linię głośników PSB wyposażonych w techniki redukujące drgania znane z produktów IsoAcoustics.

Więcej

24 Styczeń 2020

fiio_m15_03

Fiio M15 w ofercie salonu Q21

Po odnowieniu oferty modeli w 2019 roku, takich jak M11, M5 i M11PRO, nadszedł czas, na nowy flagowy odtwarzacz DAP firmy FIIO. Mowa o najnowszym modelu M15, pracującym z systemem operacyjnym Android.

Więcej

24 Styczeń 2020

Audio Video Prague 2020

Audio Video Show PRAGUE 2020 | wystawa

Już niedługo odbędzie się wystawa Audio Video Show PRAGUE 2020. Nasz magazyn jest oficjalnym patronem medialnym tego wydarzenia. W czasie 6. edycji Audio Video Show Prague, wystawy kontynuującej 20 lat tradycji praskich wydarzeń, będziemy mogli się spotkać na piątym piętrze hotelu Don Giovanni w piątek 28 i sobotę 29 lutego 2020 roku.

Więcej


22 Styczeń 2020

Opera Rara Franco Fagioli

OPERA RARA: Gioacchino Rossini „SIGISMONDO”

Już jutro, w ramach festiwalu Opera Rara, opera Gioacchino Rossinego pt. „SIGISMONDO”. Tytuł opery Rossiniego Sigismondo czyli Zygmunt każe domyślać się jej głównego bohatera w Zygmuncie Starym, Zygmuncie Auguście lub Zygmuncie III Wazie. Librecista jednak zamiast fabularyzować wątki z biografii autentycznych władców, stworzył postać fikcyjnego piastowskiego króla panującego w kraju ze stolicą w Gnieźnie.

Więcej

22 Styczeń 2020

Harman na CES 2020

Koncern HARMAN na wystawie CES 2020

W dniach 6-9 stycznia 2020 roku miała miejsce największa na świecie wystawa elektroniki użytkowej, czyli Consumer Electronics Show (CES 2020). Wśród nich jedną z ważniejszych wystaw poświęconych produktom audio miała firma Harman. Strefą na jej stoisku, usytuowanym w hotelu Hard Rock w Las Vegas, która przyciągała najwięcej odwiedzających była strefa słuchawek.

Więcej

22 Styczeń 2020

REL KIRILL NENAROKOMOV

REL ACOUSTICS W 2020 ROKU

O planach firmy REL ACOUSTICS na 2020 rok, o wartości edukacji na temat dźwięku, jak i o proporcjach między stereo i kinem domowym mówi dr KIRILL NENAROKOMOV, dyrektor ds. sprzedaży.

Więcej


Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer