11 Czerwiec 2021

JBL Tune 660 NC

JBL Tune 660 NC to bezprzewodowe słuchawki nauszne z aktywną redukcją hałasu

Źródło: Suport

→ SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE ⸜ NAUSZNE

Słuchawki JBL Tune 660 NC z aktywną redukcją hałasu grają  nawet przez 44 godziny oraz oferują szybkie ładowanie (dodatkowe 2 godziny czasu pracy po zaledwie 5 minutach).

JBL Tune 660 NC High Fidelity News (3)

Wbudowany akumulator zapewnia do 44 godzin czasu pracy z włączoną aktywną redukcją hałasu. Natomiast z wyłączoną redukcją hałasu ze słuchawek można korzystać bezprzewodowo nawet do 55 godzin. Ponadto funkcja szybkiego doładowania zapewnia dodatkowe 2 godziny pracy już po 5 minutach ładowania z użyciem wygodnego kabla USB typu C. Użytkownik może też korzystać ze słuchawek bez ograniczeń w trybie pasywnym, używając odłączanego przewodu dołączonego do zestawu.

Funkcja szybkiego parowania Google umożliwia natychmiastowe parowanie słuchawek JBL Tune 660NC z urządzeniem z systemem Android. Wystarczy użyć wygodnych przycisków na nauszniku, aby sterować dźwiękiem i połączeniami bez wyjmowania urządzenia z kieszeni. Spośród dostępnych wersji kolorystycznych użytkownik może wybrać kolor, który najlepiej pasuje do jego nastroju. Słuchawki są wyjątkowo lekkie oraz składają się na płasko, dzięki czemu zmieszczą się wszędzie i zawsze będą gotowe, by uprzyjemnić dzień.

JBL Tune 660 NC High Fidelity News (2)

Mikrofon oraz wygodne przyciski na nauszniku pozwalają z łatwością sterować dźwiękiem i zarządzać połączeniami za pomocą słuchawek. Można w ten sposób również szybko aktywować asystenta głosowego na swoim urządzeniu. Łączność Bluetooth 5.0 pozwala bezprzewodowo słuchać muzyki ze smartfona lub tabletu bez kłopotliwych kabli. Lekka, składana konstrukcja sprawia, że słuchawki wygodnie leżą na uszach i są wytrzymałe, a w podróży można je składać i rozkładać.

JBL Tune 660 NC High Fidelity News (5)

www.JBL.com.pl

Cena: 449 zł

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
JBL

Więcej o...
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer