17 Grudzień 2021

Divoom Pixoo 64, Beetles-FM i Timoo

Ramka Pixel Art oraz dwa głośniki Bluetooth o niezwykłym wzornictwie

Źródło: Multimedia Intelligent Products

→ GŁOŚNIK BLUETOOTH

Firma Divoom wprowadza na rynek trzy nowe produkty. Są to: Divoom Pixoo 64, czyli ramka z wyświetlaczem typu Pixel Art, która teraz obsługuje Wi-Fi, Divoom Beetles-FM, kompaktowy głośnik Bluetooth z czytnikiem kart i radiem FM oraz Divoom Timoo – kompaktowy głośnik Pixel Art, także z obsługą Bluetooth.

Divoom Pixoo 64

Divoom Pixoo 64 to najnowsza i jednocześnie znacznie zmodernizowana wersja wielofunkcyjnej ramki Pixoo Max z wyświetlaczem typu Pixel Art. W tym przypadku wprowadzono bardzo istotną funkcjonalność, czyli Wi-Fi. Dzięki czemu Pixoo 64 może teraz łączyć się bezpośrednio z naszą siecią domową i wyświetlać wiele przydatnych i bieżących informacji.

Divoom_Pixoo_64_03

Dzięki dedykowanej aplikacji na smartfony możemy w prosty sposób skonfigurować Pixoo 64, tak, aby kolorowy wyświetlacz Pixel Art pokazywał dokładnie te informacje, jakie chcemy. Pośród nich mogą być chociażby dane finansowe takie, jak kursy walut, czy przypomnienia o ważnych datach i terminach. Ponadto Pixoo 64 może nam wyświetlać ilość polubień na YouTube, czy Facebooku i ma w zanadrzu całą masę konfigurowalnych tarcz zegara.

⸤ Cena: 599 zł

Divoom Beetles-FM

Beetles-FM to kompaktowy, przenośny głośnik, który obsługuje nie tylko odtwarzanie muzyki poprzez połączenie Bluetooth, czy z karty TF, ale także posiada radio FM. Beetles-FM to także design nawiązujący do jednego z najbardziej rozpoznawanych i kultowych samochodów XX wieku.

Divoom_Beetles_01

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów i małej wagi, mały Divoom ma wbudowany wzmacniacz o mocy 4,5 W współpracujący ze specjalnie skonstruowanym niewielkim głośnikiem o dużym wychyleniu membrany. Beetles-FM na jednym ładowaniu może grać aż do pięciu godzin.

⸤ Cena: 239 zł

Divoom Timoo

Timoo niewielki bezprzewodowy głośnik, ale o wysokiej funkcjonalności. Na kolorowym wyświetlaczu Pixel Art możemy wyświetlać dowolne grafiki, także te, które sami stworzymy dzięki dedykowanej aplikacji. W aplikacji tej – dostępnej zarówno na system Android, jak i iOS – możemy także pobrać gotowe grafiki, korzystając w ten sposób z zasobów największej na świecie społeczności Pixel Art.

Divoom_Timoo_02

Divoom Timoo wyposażono w zaawansowany procesor DSP współpracujący ze wzmacniaczem o mocy 5 W. Elektronikę tą uzupełnia specjalnie zaprojektowany przetwornik szerokopasmowy współpracujący z portem bas-refleks.

⸤ Cena: 249 zł

www.DIVOOM.com

www.DIVOOM.pl

Tekst: red./mat. pras.

Zdjęcia: mat. pras.Więcej o...
DIVOOM

Więcej o...
GŁOŚNIK BLUETOOTH

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer