05 Sierpień 2021

JBL Partybox 110

JBL proponuje kolejny głośnik bezprzewodowy

Źródło: Suport

→ GŁOŚNIK BLUETOOTH

JBL Partybox 110 to przenośny głośnik imprezowy z wbudowanymi efektami świetlnymi i konstrukcji odpornej na zachlapania. Producent deklaruje, że „pozwoli [on] rozkręcić niejedną imprezę”.


JBL Partybox 110 hIGH fIDELITY nEWS (2)


Dzięki konstrukcji odpornej na zachlapania głośnik można zabrać wszędzie, gdzie tylko użytkownik zechce, ma też wejścia do podłączenia gitary i mikrofonu. Nawet 12-godzinny czas odtwarzania oznacza zabawę non-stop przez całą noc. Aplikacja JBL Partybox (dostępna również w języku polskim) zapewnia pełną kontrolę nad bezprzewodowym przesyłaniem muzyki.

Jedną z ważniejszych zalet nowego głośnika są dynamiczne efekty świetlne synchronizujące się z rytmem odtwarzanego gatunku muzycznego.

JBL Partybox 110 hIGH fIDELITY nEWS (1)


W materiale prasowym czytamy:

Odporność na zachlapanie IPX4 oznacza, że nie trzeba martwić się, gdy podczas zabawy zacznie padać. To doskonałe rozwiązanie w czasie zabawy na plaży lub przy basenie. Dzięki gniazdom do podłączenia mikrofonu i gitary można popisać się swoim talentem, grając i śpiewając wraz z muzyką. Efekty świetlne sprawią, że występ będzie nie tylko wspaniale brzmiał, lecz także oczaruje widzów pokazem świateł. Aplikacja JBL PartyBox pozwala sterować muzyką, aktualizować ustawienia oraz regulować kolory i wzory świetlne, aby uzyskać idealną atmosferę na imprezie.

JBL Partybox 110 hIGH fIDELITY nEWS

Przydatną funkcjonalnością jest odtwarzanie z wielu źródeł. Muzykę można przesyłać bezprzewodowo przez Bluetooth, a także podłączyć pamięć USB lub kabel AUX. A jeśli jeden głośnik to za mało, można połączyć dwa głośniki JBL Partybox 110 przewodem analogowym lub bezprzewodowo za pomocą technologii True Wireless Stereo (TWS).

Cena: 1599 zł

pl.JBL.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
GŁOŚNIK BLUETOOTH

Więcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer