10 Czerwiec 2021

Audio Pro P5

Szwedzka firma Audio Pro wprowadza na rynek kolejny przenośny głośnik, model P5

Źródło: Audio Klan

 → GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY

W ślad za swoimi popularnymi przenośnymi głośnikami, takimi jak Addon C3 i Addon T3, Audio Pro wprowadza swoje najmniejsze mobilne urządzenie – model P5. Żaden z dotychczasowych modeli tej firmy nie był na tyle mały, aby można było spakować go do walizki podczas wyjazdu na wakacje lub też zabrać go w torebce do parku.


Audio Pro P5 High Fidelity News (1)


Audio Pro postanowił zaprojektować P5, aby spełnić wszystkie te potrzeby, przy czym „P” oczywiście oznacza przenośny. Jens Henriksen, CCO w Audio Pro wyjaśnia:

Otrzymaliśmy wiele próśb od naszych klientów w sprawie kompaktowego głośnika, który z łatwością zmieści się w walizce. Chociaż mamy już kilka przenośnych głośników w naszej ofercie, ich rozmiar lepiej sprawdza się podczas korzystania z nich w ogrodzie lub na plaży. Zapewne tylko najbardziej zagorzali fani Audio Pro mogli wygospodarować wystarczającą ilość miejsca w swoich walizkach, aby zabrać je ze sobą na wakacyjny wyjazd.

Głośnik Bluetooth P5 ma niewielkie rozmiary, 22 × 10 cm i waży zaledwie 0,5 kg. Jest odporny zarówno na wiatr, jak i deszcz.

Audio Pro P5 High Fidelity News (4)

Henriksen mówi dalej:

Dzięki niewielkim rozmiarom i paskowi na nadgarstek, jest to także idealny głośnik, który można zabrać ze sobą udając się do parku, na piknik lub na plażę. A dzięki wodoodpornej konstrukcji P5 nie musisz obawiać się nagłej ulewy lub ochlapania przez morską wodę. Głośnik będzie wciąż odtwarzał twoją ulubioną muzykę, niezależnie od pogody.

Dostępność i cena

Przenośny głośnik Audio Pro P5 zadebiutuje na polskim rynku w drugiej połowie czerwca br. w cenie 699 zł.

www.AUDIOPRO.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
AUDIO PRO

Więcej o...
GŁOŚNIK BLUETOOTH

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer