28 Listopad 2021

Chord Company SignatureX Power

Nowy kabel zasilający AC bazujący na technice ARAY

Źródło: Chord Company

→ KABEL ZASILAJĄCY AC

Jak poinformowała brytyjska firma Chord Company, w sprzedawanej od 1998 roku (!) serii Signature, pojawił się nowy kabel zasilający AC – SignatureX Power. Seria ta lokuje się w cenniku firmy za flagową ChordMusic oraz topową Sarum T.

Chord Company SignatureX POWER

Wykonany ręcznie w fabryce Wiltshire, na obrzeżach historycznego Stonehenge, nowy SignatureX Power bazuje na opracowanej przez firmę technice „strojenia mechanicznego” o nazwie ARAY, ma też izolację XLPE, którą znajdziemy również w wielu nowszych kablach głośnikowych tej firmy.

Nowy SignatureX Power bezpośrednio zastępuje poprzedni kabel zasilający Signature ARAY. Do jego budowy wykorzystano przewodniki o znacznie większym przekroju, oferujące niższą rezystancję, wysokiej jakości folię z ekranem o wysokiej gęstości oraz zewnętrzną powłokę z PVC. Nowy kabel zakończony jest specjalnie zaprojektowanymi wtykami IEC z posrebrzanymi stykami.

SignatureX Power jest objęty dożywotnią gwarancją Chord Company i jest dostępny w długościach 1, 1,5, 2 i 3 metry, z niestandardowymi długościami i zakończeniami na zamówienie.

Cena: £1,000 (1 m); każdy dodatkowy metr +£500.

CHORD.co.uk

Tekst: red. na podst. mat. prasowych

Zdjęcia: mat. prasowe

Więcej o...
CHORD COMPANY

Więcej o...
KABEL ZASILAJĄCY

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer