05 Listopad 2021

The Chord Company Clearway Power

Niedrogi kabel zasilający od brytyjskiego specjalisty

Źródło: Chord Company

→ KABEL ZASILAJĄCY

Brytyjski producent kabli, firma The Chord Company, wprowadziła dzisiaj do sprzedaży niedrogi kabel zasilający z serii  Clearway.

Clearway Power, który pomimo swojej niskiej ceny 125 GBP (1 m) jest objęty dożywotnią gwarancją Chord Company, dołącza do najnowszych kabli z tej serii, Clearway USB i Clearway Streaming, co daje w niej kompletną ofertę kabli cyfrowych, analogowych, głośnikowych i zasilających.

Clearway Power został zaprojektowany i ręcznie zbudowany w Wielkiej Brytanii. Do jego budowy wykorzystano ekran z podwójną folią, który zarówno zmniejsza interakcję z pobliskimi kablami, jak i zmniejsza przechwytywanie szumów o wysokiej częstotliwości, które są zmorą współczesnych domów.

Nowy kabel wykorzystuje trzy wielożyłowe przewodniki z miedzi o wysokiej czystości w wewnętrznej i zewnętrznej izolacji z PVC. Producent deklaruje, że dzięki jego budowie – ma on, na przykład, zewnętrzną powłokę tłumiącą drgania o wysokiej gęstości – charakteryzuje się on wysokim tłumieniem mechanicznym.

Clearway Power wyposażony jest  w, jak deklaruje producent, wysokiej jakości wtyczki, w konfiguracjach UK 13-amp i Euro (Schuko) ze złączami IEC lub Fig8. Na zamówienie dostępne są również wtyczki australijskie i amerykańskie.

Standardowe długości to 1, 1,5, 2 i 3 metry, inne – na zamówienie.

Cena (w UK): £125/1 m; Fig8 £175/1 m; dodatkowo £60 za każdy następny metr.

CHORD.co.uk

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
KABEL ZASILAJĄCY

Więcej o...
THE CHORD COMPANY

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer