12 Lipiec 2021

Chord Company Clearway Streaming

Nowy kabel LAN brytyjskiego specjalisty

Źródło: The Chord Company

→ KABEL LAN

Chord Company wprowadziła do swojej serii Clearway nowy kabel do transmisji strumieniowej, model STREAMING.

Chord Company Clearway Streaming High Fidelity News (1)

Nowy kabel Clearway Streaming, stworzony z myślą o przesyłaniu strumieniowym i w przystępnej cenie od zaledwie 80 GBP, został zaprojektowany – jak czytamy w materiałach prasowych – aby wyeliminować przechwytywanie szkodliwego szumów o wysokiej częstotliwości.

Clearway Streaming wykonano z czterech skrętek 26AWG OFC, które zostały indywidualnie ekranowane. Dołączono również dodatkową zoptymalizowany ekran tuż pod płaszczem zewnętrznym, aby zapewnić dalszą ochronę przed zakłóceniami o wysokiej częstotliwości.

Chord Company Clearway Streaming High Fidelity News (3)

Nowy Clearway Streaming korzysta również z najnowszej generacji pozłacanych 24-karatowym złotem złączy RJ45 firmy Chord, które zapewniają szeroką kompatybilność ze sprzętem obsługującym Ethernet, w tym wysokowydajnymi przełącznikami danych, takimi jak English Electric 8Switch i 16Switch. Inne cechy konstrukcyjne obejmują osłony złączy cynkowych i system odciążający bez kompresji, aby utrzymać końcówki RJ45 w optymalnym stanie.

Kabel Clearway Streaming jest dostępny w długościach 0,75 m, 1,5 m, 3 m, 5 m, 10 m, 15 m i 20 m.

Doug Maxwell, dyrektor sprzedaży Chord Company, powiedział:

Asortyment Clearway jest niezwykle popularny wśród naszych klientów na całym świecie, w dużej mierze dzięki ogromnej liczbie nagród, jakie zgromadziła kolekcja. kabel o wysokiej wydajności, ale o wysokiej wartości, i taki, który idealnie nadaje się do kwitnącej kategorii strumieniowania muzyki, w której okablowanie dobrej jakości jest niezwykle ważne.

Dostępność i cena

Zaprojektowany i przetestowany w Wielkiej Brytanii kabel Clearway Streaming jest objęty dożywotnią gwarancją, której szczegółowe informacje można znaleźć na stronie chord.co.uk.

Clearway Streaming jest dostępny w cenach: 0,75 m (80 GBP); 1,5 m (90 GBP); 3 m (110 GBP); 5 m (150 GBP) i 10 m (200 GBP); 15 m (300 GBP); 20 m (400 GBP).

CHORD.co.uk

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
CHORD COMPANY

Więcej o...
LAN

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer