08 Czerwiec 2021

The Chord Company C-view 2.1 HDMI

HDMI nowej generacji oferuje obsługę 48 Gb/s

Źródło: The Chord Company

→ KABEL HDMI

Firma The Chord Company wprowadziła na rynek kabel nowej generacji HDMI 2.1 w okazyjnej cenie, kompatybilny z ekranami 4K i 8K. Nowy C-view 2.1, którego cena zaczyna się już od 30 funtów, to kabel „pełnopasmowy” z zupełnie nowymi funkcjami oraz – jak czytamy w materiałach prasowych – „legendarną jakością Chord Company”.

The Chord Company C-view 2.1 HDMI (1)

C-view 2.1 HDMI zastępuje swojego poprzednika i reprezentuje całkowitą zmianę oryginalnego projektu. Nowy kabel korzysta z pełnej przepustowości 48 Gb/s, maksymalnej szybkości transmisji danych HDMI 2.1, z rozdzielczością 8K przy 60 Hz lub 4K przy 120 Hz. Obsługuje również Dynamic HDR, HDCP 2.2, HDMI eARC (poprawiony kanał zwrotny audio), 3D oraz wszystkie formaty audio HDMI.

Firma Chord Company zmodernizowała także właściwości fizyczne nowego C-view 2.1 HDMI, aby zapewnić dodatkową przepustowość wymaganą dla standardu 2.1 o wyższej rozdzielczości. . Udoskonalono zarówno przewodnik, jak i izolację kabla, a także zmieniono ekranowanie.

The Chord Company C-view 2.1 HDMI (2)

C-view 2.1 korzysta z nowej wtyczki HDMI, która została całkowicie przeprojektowana i ma poprawione ekranowanie poprzez aluminiową powłokę zewnętrzną. Wtyczka najnowszej generacji charakteryzuje się również lepszym wewnętrznym prowadzeniem przewodnika oraz mechanicznym tłumieniem z wypełniacza PE.

Doug Maxwell, dyrektor sprzedaży Chord Company, powiedział:

Cieszymy się, że możemy przedstawić wysokiej jakości kabel HDMI Chord Company o tej specyfikacji w tak przystępnej cenie. nowicjusz w przystępnej cenie oferuje fanom kina domowego technologię nowej generacji firmy Chord Company za mniej.

Zgrabnie rozszerza naszą ofertę kabli HDMI, która obecnie obejmuje nasze modele Clearway, Shawline i Epic o wyższej wydajności. Teraz dostępny jest kabel HDMI firmy Chord Company najnowszej generacji, niezależnie od budżetu.

Dostępność i cena

C-view 2.1 HDMI jest dostępny już teraz, w cenach: 0,75 m (£30); 1 m (£35); 1,5 m (£40); 2 m (£45); 3 m (£55).

CHORD.co.uk

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
CHORD COMPANY

Więcej o...
KABEL HDMI

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer