21 Wrzesień 2021

Chord Company Clearway USB

Brytyjski producent proponuje kabel USB w ramach serii Clearway

Źródło: Chord Company

→ INTERKONEKT USB

Do serii Clearway firmy Chord, w skład której wchodzą cyfrowe i analogowe interkonekty, kable głośnikowe i wiele innych łączówek, dołącza nowy kabel USB. Nowy kabel jest jedną z tańszych propozycji tego typu na rynku i ma kosztować zaledwie 100 funtów (w UK).

Chord Company Clearway USB (2)

W materiałach prasowych czytamy, że Clearway USB „stworzony został z myślą o dzisiejszych cyfrowych urządzeniach audio wyposażonych w USB”. W kablu zastosowano podwójną folię i gęsty oplot zapewniające efektywne ekranowanie, chroniące sygnał przed szumami. Najnowsze wtyki ze złoconego stopu cynku i lepsze ekranowanie uzupełniają posrebrzane przewodniki z miedzi beztlenowej 26 AWG.

Chord Company Clearway USB (3)


Opisując nowy Clearway USB, Doug Maxwell z Chord Company powiedział:

Jesteśmy naprawdę zadowoleni z poszerzenia nagradzanej serii Clearway o ofertę USB. Wielu naszych klientów posiada w swoich systemach hi-fi łącze USB, cieszymy się więc, że możemy zaoferować im wysokiej klasy, wartościową opcję w naprawdę przystępnej cenie wraz z naszą dożywotnią gwarancją. To jedyny kabel USB o wartości około 100 GBP, jakiego kiedykolwiek będziesz potrzebować.

Na opakowaniu kabla czytamy „Designed and tested in UK”, zapewne więc produkcję zlecono firmie w Chinach, inaczej nie dałoby się utrzymać tak niskiej ceny.

Chord Company Clearway USB dostępny jest w cenie £100 za odcinek 0,75 m – w sprzedaży są także odcinki 1,5 m, 3 m i 5 m.

Tekst i zdjęcia: mat. prasowe

CHORD.co.ukWięcej o...
CHORD COMPANY

Więcej o...
USB

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer