20 Grudzień 2021

Chord Company Epic Power

Nowy kabel zasilający brytyjskiego specjalisty

Źródło: Chord Company

→ KABEL ZASILAJĄCY

Brytyjska firma Chord Company, specjalizująca się w produkcji kabli połączeniowych, poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowego kabla zasilającego AC o nazwie Epic Power.

Chord Company Epic Power

Poszerzając swoje portfolio trzy poziomy poniżej flagowej serii ChordMusic, Chord zaproponował nowy kabel w serii Epic, który – jak czytamy w materiałach prasowych – korzysta z techniki ARRAY.

Kabel wykonywany jest ręcznie w fabryce tego producenta w Wiltshire z wysokiej czystości miedzi w postaci skrętek i w konfiguracji ARRAY, opracowanej samodzielnie przez Chorda do mechanicznego tłumienia drgań. Na zewnątrz i wewnątrz wykorzystano dielektryk PVC o dobrych własnościach tłumienia drgań, kable są ekranowane w podwójnej warstwie wykonanej z plecionki oraz naparowanej metalem folii. Całość wykończona została odpornym mechanicznie, materiałem o wysokiej gęstości.

Kabel dostępny jest w długościach 1, 1,5, 2 oraz 3 metry, ale na zamówienie dostępne są także inne długości.

Cena: Chord Company Epic Power kosztuje £500 za 1-metrowy odcinek, a za każdy dodatkowy metr zapłacimy £250.

CHORD.co.uk

Tekst: red./mat. pras.

Zdjęcia: mat. pras.Więcej o...
CHORD COMPANY

Więcej o...
KABEL ZASILAJĄCY

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer