pl | en

Dzień dobry Panie Wojtku!

Nie było wcześniej okazji więc teraz to czynie i gratuluję Panu nowego odtwarzacza CD. Super urządzenie i na płytach szczególnie AAD odsłuch jest z pewnością fantastyczny. Do mojej płytoteki zagościły również płyty AAD. Prawdę mówiąc namieszały one trochę w głowie.

Ale do rzeczy. Po zapoznaniu się z poleconymi przez Pana wzmacniaczami (Vitus, ASR, Spec) ograniczyłem wybór do jednej pozycji - Vitusa IR 100, który – przypomnę – ma pojawić się w posiadanym już systemie: Harbeth SHL 5 Plus 40 Jub. oraz CD Esoteric K-05X z okablowaniem Siltech, głośnik. 330 i int. 550. Pod uwagę brałem nie tylko najważniejsze brzmienie ale wiele innych z pewnością mniej ważnych elementów  ale mających znaczenie na całokształt. Mógłbym jeszcze zmienić zdanie do ASR (obawiałem się delikatnych powłok z tworzyw  podatnych na zarysowania przy wycieraniu), jeśli wybór ten byłby przekonywujący dla mojego systemu.

Jak Pan sądzi, co lepiej sprawdzi się w moim systemie (biorąc pod uwagę wykorzystanie tylko  płyt CD  na wysokich tylko nośnikach w tym  płyt AAD): VITUS IR 100 czy ASR Emitter I Exclusive? 

Pozdrawiam 
Jacek
Panie Jacku!

Najważniejsze w życiu, to święty spokój, dlatego jeśli ma pan jakiekolwiek wątpliwości związane z Emitterem, to proszę odpuścić – Vitus i ASR to równorzędne urządzenia, ale nieco inne, ASR jest gęstszy i ciemniejszy, cieplejszy. Jedyne, co mogłoby to zmienić, to – tego akurat nie wiem, musiałby pan sam wypróbować – połączenie przezroczystego Esoterica i równie przejrzystych Siltechów to może być coś właśnie dla ASR-a… Wiem, wiem, nie bardzo pomogłem, ale to jest ten moment, w którym powinien pan ich posłuchać u siebie i sam wybrać. Co by pan nie zrobił, to będzie dobry wybór, to bardzo fajne urządzenia.

Pozdrawiam
Wojtek Pacuła