14 Wrzesień 2021

Nowości GAD Records na nowy rok szkolny

GAD Records przestawił nowości, które ukażą się na początku nowego roku szkolnego

Źródło: GAD Records

→ MUZYKA | PREMIERA

Jak czytamy w materiałach prasowych GAD Records, we wrześniu do sklepów trafią nie mniej niż cztery płyty CD, jedna kaseta magnetofonowa i cztery winyle.


GAD-CD-180-Koman_Band_Afternoon-1500-920x920


Przygotowana razem z Soul Service kompilacja Interwizje to wycieczka szlakiem funkowych i soulowych brzmień z demoludów. Niebezpieczna wyspa trójmiejskiej formacji LSD to zaskakujący album na pograniczu rocka progresywnego i nowej fali, który miał ukazać się w 1983 roku (ale ukazuje się dopiero teraz). Afternoon to trzecia już część muzycznych przygód Koman Band – tym razem w wydaniu lekko jazzowym, pełnym pięknych melodii i solowych partii Andrzeja Olejniczaka i Wiesława Wilczkiewicza. I wreszcie W labiryncie – muzyka z pierwszej polskiej opery mydlanej napisana i zagrana przez Krzysztofa Marca. Zarówno na CD, jak i na kasecie magnetofonowej. Mamy także premierę w której mieliśmy zaszczyt maczać palce: gorący, big-bandowy Salute to Buddy Rich Zbigniewa Lewandowskiego i big-bandu Bartosza Pernala.


GAD-LP-040


Gdyby komuś było mało, we wrześniu pojawią się aż cztery winyle. Wydawca nadrabia zaległości, jakie powstały w tym roku w tłoczniach i proponuje dwie ścieżki dźwiękowe (funkowy Figiel i wcale-nie-tak-jazzowy Komeda), jazzowe library music Bogusława Rudzińskiego oraz pierwszy w historii longplay zespołu Cytrus. Są też nowe pocztówki oraz torba z logiem GAD Records, żeby to wszystko nosić.

Dostępność

W tym miesiącu premiery zostały podzielone na dwie osobne daty. Część produktów dostępna jest od 10 września, reszta dwa tygodnie później, czyli 24 września.

GADRECORDS.pl

Tekst i zdjęcia: mat prasoweWięcej o...
GAD RECORDS

Więcej o...
MUZYKA

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer