28 Październik 2021

JBL Tune 225 TWS Ghost Edition

Firma JBL oferuje słuchawki z motywem halloweenowym

Źródło: Suport

→ SŁUCHAWKI

JBL Tune 225 TWS Ghost Edition to halloweenowa wersja słuchawek w kolorze czarnym i pomarańczowym, z charakterystyczną przeźroczystą budową ukazującą szkielet.


JBL Tune 225 TWS Ghost Edition (2)


JBL Tune 225 TWS Ghost Edition to słuchawki dokanałowe. Parują się natychmiast z urządzeniem z systemem Android, a funkcja Dual Connect umożliwia korzystanie z jednej lub obu słuchawek. Dłuższe i komfortowe słuchanie możliwe jest dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej 25 godzin (5 godzin pracy słuchawek i dodatkowe 20 godzin z etui ładującego). Żywotność akumulatora dotrzymuje tempa użytkownikowi, gdyż można ładować jedną słuchawkę i jednocześnie korzystać z drugiej.

JBL Tune 225 TWS Ghost Edition to model specjalny, w którym widoczne są wnętrzności zarówno słuchawek, jak i samego etui ładującego. Ten halloweenowy akcent dodatkowo podkreśla kolorystyka – słuchawki dostępne są w wersji czarnej i pomarańczowej.

Cena: 569 zł

www.JBL.com.pl

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
JBL

Więcej o...
słuchawki

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer