pl | en

ariniAUDIO – nowy producent okablowania

Wszyscy dążymy do ideału. System audio klasy high-end to zespół czułych i wrażliwych urządzeń, który wymaga odpowiedniego okablowania. Firma ariniAUDIO zajmuje się projektowaniem i produkcją przewodów, aby Twój system mógł pokazać swój właściwy poziom.

Nasz cel jest jeden – Dźwięk Absolutny. Z tego powodu podczas prac projektowych obowiązuje najtrudniejsze kryterium. Najlepszy przewód to taki, który pozostawia w muzyce detale i mikrodetale, ale bez uszczerbku dla barwy i przestrzeni. Kabel odpowiedni do systemów wysokiej klasy nie może degradować wokalu, równowagi tonalnej, przestrzeni czy powodować inne szkodliwe efekty uboczne.

Przewody są projektowane i produkowane w Europie. Powtarzalność produkcji oraz jakość zapewnia odpowiednio wykształcona kadra inżynierska. Każdy egzemplarz ma nadany numer seryjny, rejestrowany hologram oraz 3-letnią gwarancję producenta z potwierdzeniem kontroli jakości. Osoba potwierdzająca jakość jest osobiście odpowiedzialna za dany egzemplarz.

Zapraszamy audiofili oraz kinomaniaków do odwiedzin strony www.ariniAUDIO.pl, testowania kabli oraz zakupów! Przewody są dostępne w sprzedaży za pośrednictwem strony producenta. Okablowanie można bezproblemowo sprawdzić we własnym systemie hifi zgodnie z warunkami podanymi na stronie internetowej: http://www.ariniaudio.pl/kabel-zakup-test.

Dystrybutorem na terenie województwa kujawsko – pomorskiego jest firma Instalacje PRO Piotra Kicińskiego. Zapraszamy następne firmy z branży do nawiązania satysfakcjonującej współpracy! Zapytania prosimy kierować za pośrednictwem strony www w zakładce kontakt: http://www.ariniaudio.pl/kontakt.

Źródło: arniAUDIO