pl | en

Dzień dobry!

Panie Wojciechu chciałbym jeszcze zapytać o same przetworniki DAC. Proszę o informację, czy urządzenie Cambridge Audio CXN jest bardzo dobre jako przetwornik cyfrowo-analogowy DAC? Czy używając jego tylko jako przetwornik DAC będzie dobrze brzmiał ze wzmacniaczem Cambridge Audio 840C? Żeby były bardzo dobre średnie tony, bas, a góra nie za jasna. Proszę jeszcze o podanie, który z przetworników DAC w cenie do 6000 zł będzie pasował do w/w wzmacniacza Cambridge Audio 840C. Używam do tego kolumn  Pylon Audio Sapphire 25, kable głośnikowe QED Genesis Silver Spiral oraz interkonekt QED XLR Reference 40.

Pozdrawiam
Krzysztof
Witam!

Niestety nie testowałem u siebie CXN, więc nie odpowiem na 100%. Słyszałem go za to na kilku pokazach i grał bardzo fajnie, a czytelnicy kilka razy go w listach do mnie chwalili, więc nie jest źle :) Ale jeśli to ma być fajne, a nie jasne, to najpierw wypróbowałbym DAC Nostromo Wolf II. Myślę, że zagra to w tym systemie i przy pańskich potrzebach lepiej :)

A drożej, to po prostu coś z iFi. Z kolei jeszcze drożej – urządzenia firmy Schiit (schiit.com). Ale zacząłbym od Wolfa.

Pozdrawiam
Wojciech Pacuła