pl | en

Witam ponownie Panie Wojciechu,

Jako że bardzo miło wspominam każdy kontakt z Panem postanowiłem się pochwalić Panu jako pierwszemu :)

Mianowicie właśnie zagościł u mnie nowiutki Hegel H160 - dałem się jednak ponieść nowoczesności, jako, że moim podstawowym źródłem będzie zawsze komputer postanowiłem pójść właśnie tą droga i dalej rozbudowywać system w tym kierunku zgodnie z Pana sugestiami.

Mimo, że mam go od godziny :) i zimny jeszcze jak diabli, to równica jaką wniósł w bas jest horrendalna, jak będzie wygrzany może być tylko lepiej.

Zasadniczo jednak mam jedno pytanie - jak go wygrzewać - niech gra ze 3 dni non stop po cichu, czy tylko ma być włączony, bo szkoły różne i opinie też :)

Dziękuje raz jeszcze za okazane zrozumienie i porady, oczywiście nie omieszkam konsultacji z Panem za każdą zmianą w systemie, mam nadzieję, że Pan mnie nie zabije za to marudzenie :) Życzę miłego wieczora i pozdrawiam

Sebastian

Panie Sebastianie,

to przed świętami fantastyczna wiadomość – człowiek wie, że się na coś przydaje :)
Jeśli chodzi o wygrzewanie, to mam na to pragmatyczny pogląd – niech pan po prosu normalnie słucha muzyki, bez specjalnego wygrzewania. Z czasem będzie coraz lepiej, jakby pan miał coraz lepszy sprzęt :) Bez spinki i przymusu. Wygrzewanie polega na układaniu się mechanicznym i elektrycznym podzespołów i na to po prostu potrzeba czasu.)

Pozdrawiam
Wojtek Pacuła