15 Styczeń 2018

The Chord Company SHAWLINE

Firma The Chord Company poszerzyła ofertę kalbi z serii Shawline o nowy kabel Ethernetowy.

Nowy nabytek w rodzinie brytyjskiego producenta korzysta z rozwiązań, które zadebiutowały we wcześniejszych modelach z serii ChordMusic oraz Signature Super Aray. Model z rodziny Shawline korzysta z czterech par przewodów miedzianych, które zostały dodatkowo pokryte srebrem. Co więcej, każda para jest indywidualnie ekranowana przy pomocy Mylaru. W połączeniu z ogólnym ekranowaniem całości, przewody otrzymują porządną ochronę przed szkodliwymi dla jakości dźwięku zakłóceniami RF. Opisywany tutaj model otrzymał także pokryte chromem wtyki RJ45, a także specjalne piny korzystające z dobrodziejstw 24-karatowego złota.

Kable Ethernetowe z linii Shawline są dostępne w dwóch „formatach”. Pierwszy to fabrycznie zapakowane egzemplarze (o długości: 0,75, 1,5, 3 lub 5 m), drugi – przygotowane na zamówienie egzemplarze o długości powyżej 5 m. Ceny fabrycznie pakowanych kabli zaczynają się od 220 funtów (ok. 1000 zł), kończą zaś na 400 funtach (ok. 1900 zł).Więcej o...
THE CHORD COMPANY

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer