14 Marzec 2017

The Chord Company SARUM T

KABLE

Źródło: THE CHORD COMPANY

Firma The Chord Company wprowadziła do sprzedaży nową serię kabli – Sarum T. Wykorzystuje ona autorską technologię izolacyjną Taylon, która – do tej pory – była zarezerwowana wyłącznie na potrzeby flagowej linii ChordMusic.

Taylon to, zdaniem Brytyjczyków, „rewolucyjny materiał izolacyjny”. Jego korzenie sięgają zastosowań o charakterze militarnym, dzięki czemu może on pochwalić się niezawodnością i umiejętnością pracy nawet w najbardziej wymagających warunkach. Jak deklaruje producent, Taylon „jest najlepiej zachowującym się dielektrykiem z jakim The Chord Company spotkało się w ciągu 32 lat projektowania kabli”.

Klienci The Chord Company powinny być zadowoleni jeszcze z jednego powodu: wszyscy posiadacze kabli z obszernej rodziny Sarum mogą zdecydować się na upgrade swoich przewodów do wersji T; taka „przesiadka” będzie kosztować ok. 40% detalicznej ceny wyrobów z tej serii.Więcej o...
THE CHORD COMPANY

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer