07 Wrzesień 2021

Nowy dystrybutor produktów KHARMA

Galeria Audio została polskim przedstawicielem holenderskiej firmy Kharma

Źródło: Galeria Audio

→ DYSTRYBUCJA

Jak poinformowała firma Galeria Audio, polski dystrybutor takich marek, jak: SPEC, dps, Davone i innych, w jej ofercie pojawia się nowa na polskim rynku marka – KHARMA.

Exq_MIDI_2021_01

Kharma jest dobrze znana ze swojej bogatej historii i innowacji w high-endowym audio. Jej podróż rozpoczęła się na początku lat osiemdziesiątych. Kiedy Charles van Oosterum, założyciel firmy, był zaledwie czternastoletnim chłopcem, szukał starych radioodbiorników na wyprzedażach w garażu z antykami, aby móc je rozbierać w domu. Wyjmował z nich głośniki i dawał im nową obudowę, żeby zobaczyć, co się dzieje z dźwiękiem. Ta transformacja dźwięku pochwyciła Charlesa głęboko i po tym rozpoczęła się niesamowita podróż w high-endowym audio.

Początkowo firma zorientowana była głównie na rynek holenderski, a międzynarodowa marka Kharma została założona w 1993 roku. Wywodząca się z wiedzy o „karmie”, co oznacza, jak czytamy w materiałach prasowych, że „cała energia i wysiłek, jaki wkładasz, zostaną Ci zwrócone”.

Enigma Veyron EV-2 portrait

Pierwsze flagowe sklepy Kharma zostały  otwarte na całym świecie w 2010 roku. Po rozszerzeniu  oferty produktowej w trzech kategoriach: głośniki, kable i elektronika, był to kolejny krok do realizacji  wizji Kharma.

Oferta

Na ofertę firmy składają sie trzy serie:

1.Elegance w której znajdziemy kolumny Single Seven, Single Seven Signature, Double Seven, Double Seven Signature, Double Nine, Signature Double Eleven Signature, Single Ten Sub Active, a także okablowanie.

2. Exquisite: Midi Signature, Classique Signature, Midi Grand Signature, Midi Sub Activeoraz okablowanie; elektronika: przedwzmacniacz Reference P-1000, wzmacniacz mocy Reference MP-1000.

3. Veyron: EV 5 Diamond, EV-4 Diamond, EV-2 Diamond i najwyższy model EV-1 Diamond; elektronika: wzmacniacz mocy MP-1000, DSP Procesor, okablowanie.

KHARMA.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
DYSTRYBUCJA

Więcej o...
KHARMA

Więcej o...
KOLUMNY

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer