17 Czerwiec 2021

Bang & Olufsen w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Asbis Poland podpisał umowę partnerską z Audio Klan na sprzedaż produktów Bang & Olufsen w Polsce

Źródło: Audio Klan

→ DYSTRYBUCJA

ASBIS Poland, spółka zależna ASBIS Enterprises Plc, notowanego na GPW dystrybutora, dewelopera i dostawcy produktów, rozwiązań i usług IT oraz IoT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, podpisała umowę partnerską z firmą Audio Klan, operatorem sieci salonów audio-wideo Top Hi-Fi & Video Design, o współpracy w zakresie sprzedaży produktów marki Bang & Olufsen w Polsce.

Na mocy zawartej umowy produkty Bang & Olufsen będą dostępne zarówno w salonach Top Hi-Fi & Video Design jak i w sprzedaży internetowej całej sieci. Dodatkowo, w wybranych salonach Top Hi-Fi & Video Design powstaną specjalne strefy poświęcone produktom duńskiej marki.

ASBIS Enterprises został partnerem dystrybucyjnym Bang & Olufsen w Europie Środkowo-Wschodniej oraz krajów Wspólnoty Niepodległych Państw, z wyłączeniem Rosji w maju 2020 roku. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Bang & Olufsen to marka, której nie trzeba przedstawiać miłośnikom dobrego, profesjonalnego brzmienia oraz bardzo nowoczesnej i funkcjonalnej stylistyki. Marka, która trwa nieprzerwanie od 1925 roku jest synonimem prestiżu oraz wysokiej jakości. Do grona renomowanych firm, dołącza właśnie kolejna firma – Audio Klan, która przez lata budowała swoją pozycję w kraju oraz świetną renomę. Chcieliśmy, żeby wartości prezentowane przez Bang & Olufsen były spójne z tymi, które posiada partner wybrany przez nas do sprzedaży tej marki na polskim rynku i to nam się udało. Mamy nadzieję, że to początek owocnej współpracy pomiędzy ASBIS Poland oraz Audio Klan – powiedział Przemysław Wierzbicki, Prezes Zarządu ASBIS Poland.

Z kolei Hubert Wiśniewski, Head of Retail w Audio Klan mówi:

Audio Klan i prowadzone przez nas salony Top Hi-Fi & Video Design od początku kładły główny nacisk na wysoką jakość brzmienia. Oferta Bang & Olufsen wpisuje się w naszą strategię rozbudowywania portfela produktów o najlepsze światowe marki. Dlatego bardzo nas cieszy podpisana umowa partnerska z ASBIS Poland na sprzedaż produktów Bang & Olufsen w Polsce. Jest ona naturalnym uzupełnieniem naszej oferty sprzedażowej. Jestem przekonany, że nasi klienci również docenią nową markę, którą właśnie wprowadzamy do sprzedaży w salonach Top Hi-Fi & Video Desig.

www.ASBIS.pl | AUDIOKLAN.pl

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
BANG & OLUFSEN

Więcej o...
DYSTRYBUCJA

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer