04 Listopad 2021

Duevel Bella Luna Diamante

Specjalne limitowane edycje kolumn Duevel Audio

Źródło: Perfect Audio

→ KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Firma Perfect Audio poinformowała o tym, że dostępna jest już w Polsce limitowana wersja modelu Bella Luna Diamante niemieckich, omnipolarnych kolumn Duevel Audio.


duevel_bella-luna_special-edition_no3__02


Duevel to niemiecka marka działająca w specyficznej niszy audio – od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji głośników omnipolarnych, czyli takich, które mają za zadanie generować dźwięk dookolny w płaszczyźnie poziomej, a więc rozchodzący się równomiernie 360 stopni wokół pionowej osi. Idea wywodzi się z założenia, że w podobny sposób rozchodzi się dźwięk w przyrodzie. Takie rozchodzenie fali dźwiękowej mają zapewniać kolumny głośnikowe Duevel.

Obecnie dostępne są  w specjalnych, limitowanych edycjach kolorystycznych. Producent postanowił oferować pojedyncze pary lub krótkie serie wykończone w atrakcyjnych kolorach.


duevel_bella-luna_special-edition_no3__06


Jak to ma działać? Otóż, producent będzie wykonywał obudowy swoich kolumn w różnej kolorystyce i różnych wariantach wykończenia powierzchni – na matowo, błyszcząco, perłowo itp. Najpierw powstaną obudowy, które następnie zostaną starannie sfotografowane, by możliwie jak najwierniej oddać niuanse wykończenia i wówczas będą prezentowane za pośrednictwem przedstawicieli handlowych w krajach dystrybucji, w tym także w Polsce za sprawą sklepu Perfect Audio. Zainteresowane osoby będą mogły zarezerwować parę kolumnę, która im się spodoba, a ta zostanie następnie uzbrojona, to znaczy zaopatrzona w elektronikę i przetworniki, stając się pełnowartościowym produktem – grającą kolumną głośnikową. Czas potrzebny na uzbrojenie to ok. 3 tygodnie.

Pierwsza partia dotyczy modeli Bella Luna Diamante i aktualnie (listopad 2021) jest właśnie prezentowana, jako pilotaż tego pomysłu. Jeśli się sprawdzi i przyjmie, to regularnie co jakiś czas, będą się pojawiały nowe propozycje. A także inne modele kolumn Duevel zostaną objęte tym programem.

www.DUEVEL.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
KOLUMNY

Więcej o...
najlepsze kolumny

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer