18 Październik 2021

JBL Reflect Flow Pro

JBL Reflect Flow Pro to nowe słuchawki sportowe, w których można ćwiczyć w ekstremalnych warunkach

Źródło: Suport

→ SŁUCHAWKI

JBL Reflect Flow Pro zostały zaprojektowane tak, aby można było w nich uprawiać sport, między innymi dzięki wkładkom w technologii POWERFINS, które poprawiają dopasowanie do uszu.

JBL Reflect Flow Pro High Fidelity News (1)

Adaptacyjna redukcja hałasu pozwala wyeliminować niepożądane dźwięki z otoczenia, zarówno podczas pracy, jak i ćwiczeń, a także dostosować poziom redukcji hałasu automatycznie lub za pomocą aplikacji My JBL Headphones. Trzy mikrofony w każdej słuchawce zapewniają, jak czytamy w materiałach prasowych, „doskonałą klarowność głosu podczas rozmów i spotkań, nawet przy wietrznej pogodzie”.

Słuchawki JBL Reflect Flow Pro zapewniają stopnień ochrony przed wodą i pyłem IP68, który pozwala ćwiczyć na lądzie bez obaw o pot i warunki pogodowe, ale również surfować oraz opłukać je po ćwiczeniu.

JBL Reflect Flow Pro High Fidelity News (3)

Ładowanie bezprzewodowe zgodne jest ze standardem Qi. 10-godzinny czas odtwarzania w słuchawkach oraz kolejne 20 godzin zapasu w etui zapewniają nieprzerwaną łączność przez cały dzień i łączny czas pracy do 30 godzin.

Jak wskazuje producent, ważnym udogodnieniem jest wygodne sterowanie dotykowe dostępnymi funkcjami z możliwością dostosowania. Dotykając słuchawki można odebrać lub odrzucić połączenie. Wystarczy szybko dotknąć którejkolwiek słuchawki, aby uruchomić asystenta głosowego, włączyć lub zatrzymać muzykę, a także dostosować głośność.

Cena: 819 zł

pl.JBL.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
JBL

Więcej o...
słuchawki

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer