12 Październik 2021

JBL Quantum 350 Wireless

JBL Quantum 350 Wireless to nowość gamingowej serii JBL

Źródło: Suport

→ SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE

JBL zapowiada nowe słuchawki przeznaczone dla graczy, model Quantum 350 Wireless. Jak czytamy w materiałach prasowych, QuantumSOUND sprawia, że „gracz czuje się jakby znajdował się w samym centrum akcji i jest w stanie usłyszeć wszystko – od najcichszych kroków po najgłośniejsze wybuchy”.

JBL Quantum 350 Wireless (1)

Słuchawki wyposażone zostały w odłączany mikrofon kierunkowy na wysięgniku z funkcją Voice Focus sprawia. Dostępna jest również funkcja wyciszania. JBL Quantum 350 Wireless korzystają z 40-milimetrowych przetworników dynamicznych i wyposażone zostały w lekkie nausznice z pianki zapamiętującej kształt.

Słuchawki oferują nawet 22-godzinny czas pracy akumulatora, a po pięciu minutach otrzymuje się dodatkową godzinę odtwarzania. Zestaw słuchawkowy można ładować w trakcie gry za pomocą kabla USB.

JBL Quantum 350 Wireless (3)

Oprogramowanie na komputery PC pozwala dostosować ustawienia funkcji JBL QuantumSURROUND, korektora, samosłyszalności, mikrofonu i nie tylko.

JBL Quantum 350 posiada certyfikat zgodności z aplikacją DISCORD, najpopularniejszym programem do czatu na świecie. Można również korzystać z aplikacji Skype i TeamSpeak, gdy jest się w pracy.

Cena: 549 zł

pl.JBL.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
JBL

Więcej o...
słuchawki

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer