15 Lipiec 2021

Dynaudio New Emit

Zaktualizowana wersja kolumn od Dynaudio w ofercie salonu Q21

Źródło: Salon Q21

→ KOLUMNY | SALON AUDIO

Unowocześniona gama Emit firmy Dynaudio składa się dwóch modeli podstawkowych: mniejszych Emit 10 i większych Emit 20. W podłogówkach do modelu Emit 30 dodaje nowy, większy Emit 50. Na koniec Emit 25C zastępuje 15C w sekcji kina domowego. Od teraz kolumny te można usłyszeć w salonie Q21.

Głośniki

W serii Emit zastosowano materiał membran MSP i głośniki wysokotonowe z miękką kopułką, którą Dynaudio używa od 1977 roku.

Zwrotnice

Zwrotnice Emit zostały zaprojektowane i dostrojone przez ten sam zespół, co Confidence, Evoke, Contour i Special Forty, Core, Heritage Special. Seria wykorzystuje mieszankę konstrukcji pierwszego, drugiego i czwartego rzędu, w zależności od kolumny i jej przetworników. Każda kolumna z rodziny Emit została indywidualnie dostrojona.
Wszystkie głośniki Emit z 2021 roku mają 18-milimetrowe, laminowane obudowy z MDF, wyposażone w nowy, podwójnie rozszerzany port bas-refleks, który według Dynaudio jest zoptymalizowany pod kątem zmniejszenia turbulencji powietrza i zminimalizowania niepożądanego „sapania” w niższych zakresach.

Obudowy

Obudowy zostały zaprojektowane przez osoby, które stoją za jednymi z najsłynniejszych kolumn tej marki – wszystko w centrali Dynaudio w Danii. Kolumny są dostępne w trzech kolorach wykończenia z laminatu (czarnym, białym i orzechowym), zaprojektowanych tak, aby uzupełniać każdą konfigurację. Wszystkie kolumny z tej serii są wyposażone w czarne maskownice magnetyczne.

Adres

Salon audio-video Q21

Pabianice, Reymonta 12

Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
DYNAUDIO

Więcej o...
ODSŁUCH

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer