08 Styczeń 2018

Nowości w firmie Dynaudio (styczeń 2017)

GŁOŚNIKI INSTALACYJNE

Źródło: NAUTILUS

Firma Dynaudio poszerzyła swoją ofertę głośników instalacyjnych o zupełnie nową kolekcję. Wchodzące w jej skład cztery modele zastępują tym samym wycofanych z produkcji poprzedników.

Jak czytamy w oficjalnej informacji prasowej podesłanej przez firmę Nautilus – polskiego dystrybutora marki, głośniki te zostały „dopracowane zarówno pod kątem klasy brzmienia, estetyki projektu wizualnego, jak i nie mniej ważnej ergonomii i prostoty montażu”. Dla przykładu, w wypadku ostatniego z wymienionych aspektów Dynaudio proponuje wygodne rozwiązanie w postaci ramek, które można zamontować dużo wcześniej, na etapie prac wykończeniowych, a następnie zamontować w nich moduły głośnikowe, na zasadzie wkręcenia z jednym kliknięciem. Osłony wyposażono w małe magnesy, a dodatkowo przed montażem można je także pomalować na dowolny kolor dopasowany do wystroju pomieszczenia.

Wszystkie modele nowej serii są tradycyjnie dwudrożne – mamy tu dwa modele sufitowe: S4-C65 i S4-C80 oraz dwa ścienne: S4-W65 i S4-W80. We wszystkich znalazły się rozwiązania konstrukcyjne typowe dla Dynaudio: tekstylne kopułki wysokotonowe 28 mm oraz średnio-niskotonowe membrany MSP. W modelach mniejszych, oznaczonych symbolem 65, mid-woofery mają średnicę 17 cm, a w większych (z liczbą 80 w nazwie) – 20 cm. Te pierwsze przeznaczone są do standardowych pomieszczeń o powierzchni do 30 m kw., a drugie – do większych.

Nowa seria głośników instalacyjnych Dynaudio objęta jest dożywotnią gwarancją w przypadku montażu przez firmy autoryzowane przez dystrybutora na terenie Polski, a ceny zawierają się w przedziale od 3000 do 4700 zł za sztukę.Więcej o...
DYNAUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer