05 Listopad 2021

Heed Audio Lagrange w Q21

Salon Q21 zaprasza na odsłuchy wzmacniacza Heed Audio Lagrange

Źródło: Salon Q21

→ SALON AUDIO

Pabianicki salon Q21 zaprasza wszystkich chętnych na odsłuchy wzmacniacza Lagrange węgierskiej firmy Heed Audio. Wzmacniacz ten, testowany przez nas w czerwcu 2020 roku, otrzymał nasze wyróżnienie RED Fingerprint (więcej TUTAJ).


Heed Audio Lagrange w Q21 (1)


W zaproszeniu czytamy:

Heed Audio Lagrange, flagowy model węgierskiej manufaktury, charakteryzuje się analogowym, nasyconym, wyrafinowanym i subtelnym brzmieniem. Zachowuje firmową „muzykalność” z lepszą rozdzielczością i trójwymiarowością w stosunku do niższych modeli tej marki. Dysponuje większymi skokami dynamiki, ma lepszy drive.

Zbudowany jest w oparciu o dwa transformatory toroidalne – to słychać. Bez problemu napędza głośniki o trudniejszym przebiegu impedancji. Jest na tyle uniwersalny, iż sprawdzi się w każdym gatunku muzycznym. Nie męczy, nie gra ofensywnie, jego brzmienie relaksuje, pozwala na długie komfortowe odsłuchy”.


Heed Audio Lagrange w Q21 (3)


Specyfikacja techniczna

– Wejścia: 4x analog, 1x MM , 1x HT bypass, BT wireless
– Impedancja wejściowa (line): 10 kΩ
– Moc wyjściowa (RMS): 100 W
– Pobór mocy (max.): 600 W
– Wymiary (szer. x wys. x gł.): 430 x 90 x 360 mm
– Waga: 15 kg

Adres

Salon audio-video Q21

Pabianice, Reymonta 12

Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
ODSŁUCH

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer