10 Grudzień 2021

Dni Otwarte salonu Hi-Fi Studio

Salon z Bielska-Białej zaprasza na odsłuchy AVM i Duevel

Źródło: Hi-Fi Studio

→ SALON AUDIO

Salon Hi-Fi Studio z Bielska-Białej zaprasza na Dni Otwarte z markami AVM i Duevel. Obie wiele łączy – rdzennie niemieckie, zajmują się produkcją drogiego sprzętu high-end.


avm-duevel_dni-otwarte


AVM – Audio Video Manufaktur to producent z 35 letnim stażem na rynku. Firma świętuje w tym roku swój jubileusz. Została założona w 1986 roku. Zajmuje się elektroniką.

Duevel produkuje kolumny głośnikowe, ale tylko i wyłącznie omnipolarne, czyli emitujące dźwięk dookolny w płaszczyźnie poziomej. Pierwszy prototyp powstał już w 1997 roku.

Do końca roku 2021 w salonie Hi-Fi Studio prezentowany będzie zestaw stereo złożony z AVM Ovation CS 8.3 i kolumn Bella Luna Diamante.

Ovation CS 8.3 to najnowsze urządzenia typu „all-in-one” ze wzmacniaczem o mocy 2 x 500 W, przedwzmacniaczem lampowym, odtwarzaczem CD oraz odtwarzaczem plików.


avm-ovation-83_dni-otwarte-hifistudio__05


Bella Luna Diamante to kolumny, które miały swoją premierę już w 1998 roku. W materiałach prasowych czytamy o nich:

„Bella Luna Diamante tworzą niezwykle holograficzną i obszerną scenę dźwiękową, wyglądają cokolwiek kosmicznie, a w dodatku mogą być zamawiane w niemal dowolnych wersjach kolorystycznych. Łatwe do ustawienia w pomieszczeniu, możliwe do napędzenia nawet przez słaby wzmacniacz lampowe klasy A”.avm-ovation-83_dni-otwarte-hifistudio__12


Adres

Hi-Fi Studio

  1. Cieszyńska 86

43-300 Bielsko-Biała

HIFISTUDIO.pl

Tekst: red. na podst. mat. pras.

Zdjęcia: mat. pras.Więcej o...
ODSŁUCH

Więcej o...
SALON AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer