pl | en

Magellan by Triangle Duetto – nowe kolumny firmy Triangle

Francuska producent kolumn Triangle postanowił odświeżyć flagową serię Magellan. Zmianie uległy wszystkie kolumny serii, jak i cała koncepcja serii Magellan. Seria ta została wydzielona z marki Triangle i obecnie jest sygnowana nową marką – „Magellan by Triangle”. Zmianie uległo także logo.

Magellan Duetto to kolumny podstawkowe przeznaczone do pomieszczeń o powierzchni 12-30 m2. Względem poprzedniej serii Magellan SW2 praktycznie każdy element kolumny został zmieniony. W roli głośnika wysokotonowego pracuje nowy tweeter TZ29000GC, którego tubę wykonano z jednego kawałka frezowanego aluminium. Głośnik średniotonowy T16GM-MT10-GC1 posiada charakterystyczną dla Triangle membranę wykonaną z celulozy. Maskownice montowane są magnetycznie za pomocą niewidocznych z zewnątrz elementów systemu. Dzięki temu żaden element nie szpeci przedniej ścianki.

Kolumna charakteryzuje się czułością 88 dB/1 W/1 m, mocą nominalną 80 W i pasmem przenoszenia rozpoczynającym się od 38 Hz. Każdy z głośników waży 16 kg.

Więcej informacji można znaleźć na stronach link.

Cena: 18 900 zł za parę.

Źródło: Voice