pl | en

Marantz Melody Music (M-CR503) – system hi-fi

Elegancka aluminiowa obudowa Melody Music z błyszczącym czarnym frontem śmiało może uchodzić za jedną z najpiękniejszych w świecie kompaktowych systemów Hi-Fi. Wygląd, to jednak nie najważniejsza, choć na pewno niezwykle istotna, cecha tego malutkiego urządzenia. Melody Music stworzono przede wszystkim po to, aby oprócz niewątpliwej radości jaką stanowi dla oczu, przede wszystkim dostarczyć niezapomnianych emocji muzycznych.

Bezpośrednie, cyfrowe wejście przez port USB, pozwalające na podłączenie iPoda lub iPhone’a, przekazuje sygnał audio bezpośrednio z urządzenia przenośnego do Melody Music. "Music" posiada również wejście M-XPort, które po podłączeniu do niego opcjonalnego odbiornika RX101, umożliwia strumieniowe odtwarzanie za pomocą technologii Bluetooth muzyki przechowywanej na dysku komputera lub laptopa. Jak można było oczekiwać od członka rodziny Marantz, do czynienia mamy również z wysokiej klasy napędem CD, który odczytuje płyty CD-R/RW oraz zapisane na nich pliki muzyczne w formatach MP3 i WMA . Natomiast tuner FM/AM z funkcją programowania do 50 stacji radiowych, dodatkowo rozszerza możliwości muzyczne tego urządzenia.

Wyposażony w dwa wzmacniacze stereo, oferując 2 x 60 W, Melody Music jest w stanie dostarczać sumarycznie 120 W mocy muzycznej. Audiofilów ucieszy zapewne możliwość bi-ampingu, którego rezultatem jest moc 4 x 30 W. Fani funkcji Multi-room powinni wiedzieć, że to urządzenie może bez problemu współpracować z parą głośników stereo znajdujących się w oddzielnym pomieszczeniu. Dodać do tego trzeba wyjście na subwoofer.

Cena: 1 999 zł

Źródło: Audio Klan