20 Sierpień 2021

Nowy dyrektor sprzedaży firmy YG Acoustics

YG Acoustics ma nowego dyrektora sprzedaży, pana Steve’a Huntley’a

Źródło: YG Acoustics

→ PRODUCENT

Amerykański producent ultradrogich kolumn głośnikowych, firma YG ACOUSTICS, ma nowego dyrektora sprzedaży, pana Steve’a Huntley’a. Poprzedni dyrektor, nasz przyjaciel Kerry St. James, przenosi się do Europy i będzie dyrektorem sprzedaży w firmie NAGRA. Poniżej cały komunikat prasowy.


Steve Huntley YG Acoustics High Fidelity News


„Jesień zbliża się wielkimi krokami i cieszymy się, że wracamy do naszych dealerów, dystrybutorów i klientów na całym świecie. W tych podróżach dołączą do nas nowe twarze.

YG Acoustics ma przyjemność ogłosić, że Steve Huntley dołączy do naszego zespołu jako wiceprezes ds. rozwoju biznesu i sprzedaży. Pracując dla niektórych z najbardziej szanowanych firm audio w naszej branży, Steve ma szerokie doświadczenie i długą historię sukcesów. Steve przechodzi do nas z Boulder Amplifiers, świetnej firmy i znakomitego partnera YG Acoustics. Jako dyrektor sprzedaży w Boulder Amplifiers, Steve zanotował znaczny wzrost liczby klientów i pomógł nadać kierunek rozwojowi jej produktów. Steve wnosi do YG swoje bogate doświadczenie w dynamicznym momencie naszej podróży.

Gdy Steve przygotowuje się do dołączenia do nas od 1 września, wyraził entuzjazm dla swojej roli w YG:

Cieszę się, że mogę być częścią zespołu zarządzającego w YG Acoustics. Podejście, jakie YG wnosi do projektowania, produkcji i sprzedaży, jest idealnie dopasowane do mojego doświadczenia i umiejętności. Inspiruje mnie niesamowita praca rozwojowa i projektowa wykonywana we współpracy z Cambridge Acoustic Sciences (CAS) i nie mogę się doczekać, aby pomóc we wprowadzaniu na rynek nowych produktów i technologii YG. YG zmierza w ekscytującym kierunku i nie mogę się doczekać, aby być jego częścią!

Dodatkowo, po dziesięciu latach w YG, Kerry St. James przyjął stanowisko u naszych kolegów z Nagry. Od połowy września Kerry będzie miał siedzibę w Szwajcarii i będzie pełnił funkcję europejskiego kierownika sprzedaży w Nagrze.


Kerry St. James High Fidelity News


Ci, którzy dobrze znają Kerry’ego, wiedzą, że od pewnego czasu jego marzeniem było życie i praca w Europie. Jak mówi Kerry,

ta możliwość zamieszkania zarówno w Szwajcarii, jak i pracy dla legendarnej Nagry, połączona z dostępem do światowej klasy narciarstwa w Alpach Szwajcarskich, była szansą na spełnienie marzenia na całe życie. W najbardziej ekscytującym momencie w swojej historii pozostanę blisko firmy. Nagra to światowej klasy firma, która podobnie jak YG działa tam, gdzie leży moja pasja: w czołówce technologii i dźwięku.

Kerry zawsze pozostanie częścią rodziny YG i nie możemy się doczekać współpracy z nim i Nagrą, tak jak robiliśmy to wiele razy w przeszłości.”

www.YG-ACOUSTICS.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
KOLUMNY

Więcej o...
YG ACOUSTICS

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer