13 Sierpień 2021

MONITOR AUDIO SILVER 7G

Monitor Audio ujawnia siódmą generację kolumn z serii Silver

Źródło: Audio Center Poland

→ KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Wczoraj Monitor Audio oficjalnie zaprezentowała siódmą generację swojej uznanej serii Silver. Seria ta została wprowadzona do sprzedaży w 1999 roku.

MONITOR AUDIO SILVER 7G (1)

Kluczowe cechy

  • Wybór wysokiej jakości wykończeń, w tym fornirów z prawdziwego drewna

  • Poprawiona i zaktualizowana technologia przetwornika C-CAM

  • Szeroka gama modeli wolnostojących i podstawkowych

  • Dedykowane modele kina domowego, w tym Dolby Atmos®

  • Mocowane magnetycznie maskownice o splocie klasy premium

  • Zaprojektowane i skonstruowane w Wielkiej Brytanii

Siódma generacja serii Silver to zupełnie nowy dizajn w pięciu wysokiej jakości wykończeniach, liczne innowacje akustyczne i obszerny asortyment modeli, który pozwoli na złożenie dowolnego systemu, zarówno do odtwarzania muzyki, jak i do kina domowego. Dostępne wykończenia to czarny lakier o wysokim połysku, równie wyrazista satynowa biel lub, do wyboru, trzy okleiny z prawdziwego drewna: jesionu, orzecha i czarnego dębu. Forniry z prawdziwego drewna rzadko spotykane są w konkurencyjnych cenach i w tak niedrogich głośnikach.

MONITOR AUDIO SILVER 7G (2)

Nowy głośnik wysokotonowy C-CAM ze złotą kopułką współpracuje z falowodem Waveguide II, zapewniającym jednolitą dyspersję. Nowy przetwornik średniotonowy RST II ma sztywniejszy profil niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki nowej heksagonalnej strukturze wgłębień. Nowa jest również zwrotnica.

Siódma generacja serii Silver wyposażona jest w nowe maskownice i mocowania przetworników, minimalizujące widoczne elementy wokół nich. Każda kolumna podłogowa jest dostarczana z metalowymi nóżkami, opracowanymi tak, aby osiągnąć absolutną stabilność zarówno na wykładzinach dywanowych, jak i twardych podłogach. Mocowane magnetycznie maskownice wykonano z materiału o splocie klasy premium.

Głośniki Silver FX 7G i Silver AMS 7G z obsługą Dolby Atmos® dostępne są tylko w wykończeniach High Gloss Black i satynowym białym

Ceny

SILVER 50 – 3790 zł
SILVER 100 – 4990 zł
SILVER 200 – 7490 zł
SILVER 300 – 9490 zł
SILVER 500 – 11 490 zł
SILVER C 250 – 3890 zł
SILVER FX – 3890 zł
SILVER AMS – 4190 zł

www.MONITORAUDIO.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
KOLUMNY

Więcej o...
MONITOR AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer