06 Grudzień 2021

Melco – nowe oprogramowanie OTA

Japońska firma wprowadziła nowe oprogramowanie dla swoich odtwarzaczy plików i serwerów

Źródło: Melco Audio

→ OPROGRAMOWANIE

Melco Audio, specjalista z dziedziny odtwarzania plików audio, przygotował aktualizację oprogramowania sprzętowego (4.30), która zawiera szereg zmian dla modeli N100, N10 i N1EX (seria EX).

Melco Roon 1_8 High Fidelity News 2


Nową aktualizację, która została już automatycznie wysłana do właścicieli aktualnych bibliotek muzycznych Melco z serii EX lub zaktualizowanych do EX, można po prostu zainstalować z panelu przedniego za pomocą kilku przycisków.

Nowe oprogramowanie Melco 4.30 oferuje aktualizację oprogramowania serwera multimediów, lepsze udostępnianie plików i integrację z systemem Windows, a także poprawioną obsługę nazw plików w ramach funkcji importowania, tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych Melco.

Pozostałe aktualizacje obejmują lepszą dostępność usług internetowych, obsługę USB przez Androida i lepsze importowanie z napędów CD-DA na dodatkowe napędy pamięci masowej. W bibliotekach N100 i N10 jeden z portów USB można teraz zarejestrować jako port „rozszerzenia”, który automatycznie rozpoznaje dodatkową muzykę po włączeniu zasilania.

www.MELCO-AUDIO-masters.com

Tekst: red. na podst. mat. pras.

Zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
MELCO

Więcej o...
odtwarzacz plików

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer