13 Sierpień 2021

Silent Angel Munich M1

Nowy odtwarzacz plików firmy Silent Angel

Źródło: Audio Atelier

→ ODTWARZACZ PLIKÓW AUDIO

Chińska marka Silent Angel właśnie zaprezentowała swój nowy produkt, odtwarzacz plików ze wzmacniaczem słuchawkowym, model Munich M1. Urządzenie będzie dostępne w sprzedaży w Polsce już w połowie sierpnia, w cenie 6499 zł, z pamięcią operacyjną 8 GB.


Silent Angel Munich M1 High Fidelity News (3)


Dzięki czterordzeniowemu procesorowi ARM Cortex-72 i pamięci DDR4 DRAM, Monachium M1 jest tak naprawdę komputerem, z pominięciem wszystkich funkcji niezwiązanych z muzyką, zaprojektowanym do odtwarzania plików audio.

Urządzenie pracuje w oparciu o system operacyjny ViTOS Orbiter firmy Silient Angel z bezpośrednią obsługą Spotify, Roon i Airplay oraz superszybki terminal sieciowy 1000 Mbps. unich M1 jest też wyposażony we wzmacniacz słuchawkowy, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Silent Angel położył większy nacisk na wyjścia cyfrowe. Munich M1 jest wyposażony w wyjścia AES/EBU, koaksjalne i cyfrowe I2S, a ​​maksymalny transfer cyfrowy może osiągnąć PCM 384 kHz lub DSD 5,6 MHz oraz najwyższy PCM 768 kHz i DSD 11,2 MHz w przypadku transferu przez USB.


Silent Angel Munich M1 High Fidelity News (2)


Ponadto Silent Angel posiada w swojej ofercie szereg rozwiązań mających na celu poprawę i zoptymalizowanie działania całej infrastruktury sieciowej. Zastosowanie przełącznika sieciowego Bonn N8, zasilacza liniowego Forester F1 czy różnorodnych przewodów zasilających, sieciowych i sygnałowych daje możliwość, aby dopracować i spersonalizować detale tak, aby cieszyć się jakością najwyższej klasy podczas streamingu plików.

www.AUDIOATELIER.pl

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
odtwarzacz plików

Więcej o...
Silent Angel

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer