06 Lipiec 2021

Melco i Qobuz Downloader

Nowe oprogramowanie sprzętowe Melco wprowadza aplikację Qobuz Downloader do serii cyfrowych bibliotek muzycznych serii EX

Źródło: Melco

→ PLIKI AUDIO

Firma Melco Audio przygotowała nowe oprogramowanie układowe wprowadzające Qobuz Downloader do obecnej gamy odtwarzaczy i serwerów serii EX.

Melco EX & ROON Ready High Fidelity

Dostępna od dziś nowa wersja oprogramowania sprzętowego 4.20 wprowadza jeszcze więcej funkcji, w tym świat dźwięku o wysokiej rozdzielczości, który można przeglądać i bezpośrednio pobierać za pomocą Qobuz Downloader.

Jak czytamy w materiałach prasowych, nowe oprogramowanie sprzętowe zostanie wstępnie zainstalowane we wszystkich nowych odtwarzaczach i serwerach Melco i będzie dostępne natychmiast dla właścicieli istniejących maszyn serii EX, a także dla klientów, którzy zaktualizowali swoje biblioteki muzyczne Melco do najnowszej specyfikacji EX.


Melco N1Z (3)


Dodanie przez Melco Qobuz Downloader daje dostęp do tysięcy utworów w wysokiej rozdzielczości i jakości CD, które można pobrać bezpośrednio do bibliotek muzycznych Melco i je przechowywać. Ponadto nowe oprogramowanie układowe oferuje szereg innych ulepszeń, w tym zwiększoną stabilność serwera mediów, dodatkową bezznakową kompatybilność DSD z szeregiem przetworników DAC USB oraz aktualizacje urządzeń Melco, które już zawierają oprogramowanie układowe w wersji 4.10.

Dyrektor generalny Melco Audio w Wielkiej Brytanii, Dan Raggett, powiedział:

Jestem naprawdę zadowolony, że mogę zaoferować tę aktualizację oprogramowania firmowego klientom, którzy posiadają maszyny z serii Melco EX i zaktualizowane do wersji EX. Qobuz jest dobrze znanym i cenionym źródłem, oferującym zarówno dostęp do przesyłanie strumieniowe i pobieranie treści. Biblioteka Qobuz Download daje klientom Melco dostęp do tysięcy artystów, albumów i godzin muzyki w wysokiej jakości. W połączeniu z możliwością pobierania i bezpośredniego przechowywania w bibliotekach Melco tworzy fantastyczną propozycję dla miłośników muzyki.

Cena i dostępność

Nowa wersja oprogramowania sprzętowego 4.20 to bezpłatna aktualizacja.

www.MELCO-AUDIO.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
MELCO

Więcej o...
PLIKI

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer