20 Lipiec 2021

Mark Levinson No 5206 & No 5302

Nowe produkty Marka Levinsona już w Polsce

Źródło: Suport

→ PRZEDWZMACNIACZ & WZMACNIACZ MOCY

Na polskim rynku pojawiła się para z kategorii luxury audio – wzmacniacz mocy Mark Levinson No 5302 oraz przedwzmacniacz liniowy Mark Levinson No 5206.


Mark_Levinson_No5302_Stack_No5206


No 5302

Mark Levinson No 5302 jest wzmacniaczem mocy z solidnym zasilaczem i budową dual-mono z możliwością mostkowania. Daje to możliwość dodania drugiego wzmacniacza i podwojenia mocy. Urządzenie ma staranny projekt plastyczny z aluminiowymi panelami płynnie przechodzącymi w szklany wyświetlacz. Duży przycisk trybu czuwania otoczony jest lampką pierścieniową, która wskazuje stan zasilania.


Mark_Levinson_No5302_Front


No 5206

W duecie ze wzmacniaczem dostępny jest przedwzmacniacz No 5206, pracujący w klasie klasy A. Przedwzmacniacz wyposażony jest w wykonany samodzielnie cyfrowo-analogowy (DAC) Precision Link II, który – jak czytamy w materiałach prasowych – „dokładnie odtwarza sygnały audio, minimalizuje szum i zapewnia wyjątkową jakość dźwięku cyfrowego”.


Mark_Levinson_No5206_Front


I dalej:

Ulubiona kolekcja muzyki cyfrowej zmieni się w wysokiej jakości doznania dźwiękowe, które mogą rywalizować z występami na żywo. Dzięki zastosowaniu dyskretnych komponentów, starannie dobranych ze względu na ich precyzyjną funkcję, No 5206 zapewnia niezrównaną jakość dźwięku w klasie A, która oddaje niuanse każdej nuty.

Urządzenie ma również wyjście słuchawkowe – jego analogowy stopień liniowy ma tak duże możliwości prądowe, że może bezpośrednio zasilać słuchawki.

Ceny

Mark Levinson No 5302 => 40 990 zł

Mark Levinson No 5206 => 40 990 zł

www.MARKLEVINSON.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
MARK LEVINSON

Więcej o...
przedwzmacniacz

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer